تاریخ انتشار : شنبه 31 اردیبهشت 1401 - 7:04
کد خبر : 2005

دین انسانیت

دین انسانیت
تو این روزها هر جامعه‌ای تبلیغ خودش را میکند. جوامع لائیک و بی دین صحبت از انسانیت و دین جدید میکنند!

فقط دین انسانیت درست است!
قانون حرف اول و آخر را میزند !
جوامع یهودیت به شدت تبلیغ خودشان را می‌کنند و میخواهند برتری خودشان را اثبات کنند ! مسیحیت با تبلیغ مثبت اندیشی اختصاصی و ایجاد جلسات زیرزمینی ، بعضی از انجیو های درمانگر ، و … هر کسی خلاصه سنگ خودش را به سینه میزند .
برای جوان ها هم با هزاران ترفند و حیله شیطان پرستی و رپ نقشه می‌کشند .
ببینید شکی نیست آخرین دستورات خداوند در قالب دین اسلام کامل شده است . بیایید اگر عرق ملی داریم و ادعای مسلمانی داریم ، پایبند بر کشورمان باشیم و از حریم دین و مذهبمان دفاع کنیم .
چرا که فقط و فقط همین پایبندی ما را به رشد و تکامل و سیر و صعود میرساند.
آنهایی که تبلیغ می کنند دلسوز ما نیستند ، قصد نابودی جامعه ما و به غارت بردن کشور را دارند.
اول اراده ما را تست میکنند ، بعد ما را خالی از هویت دینی کرده و وقتی بی هویت شدیم،
حتی اجازه نمی‌دهند به دین اونها هم در بیاییم !
تو قالب همین سناریو نقشه دارند ، و نابودمان می‌کنند و منابع ما را و تمام هست و نیست ما را ، به یغما می‌برند ، پس اجازه ندهیم تو فضاهای مجازی و اینترنت و واقعیت بازیچه باشیم ، مخصوصا جوان‌ترها باید حواسشان باشد ، نقشه ، نقشه حساب شده ای هست.
اول تزلزل در اعتقادات ، تسلسل در عقیده ، که متعاقبش متزلزل شدن ایدئولوژی های دینی و مذهبی و آخر سر هم جهانبینی ما یعنی جهانبینی جهان شمول اسلامی را هدف گرفته و تیر آخر را میزنند.
این در درازمدت برنامه‌ریزی شده است. مردم فهیم ، دانشجویان عزیز ، دانش آموزان محترم : به هوش باشید، ما کامل ترینیم و هیچ خدشه ای بر دین اسلام وارد نیست ، با طرح سوال و ایجاد شبهه و شک ، ذهن ما را مشغول و هی سوال و سوال ، تا یک جایی گیر کنیم ، می آیند ، با یک فیلم و ویدیویی در فضای مجازی یک بچه را آموزش می دهند ، که کاملا مشخص است روزها و حتی ماهها در تمرین بوده و آموزش داده شده تا کلمه به کلمه حفظ کند و جلوی دوربین صحبت کند .
حتما دیدید، مامان ، مامان! این داستان سرد شدن و گلستان شدن آتش بر ابراهیم پیامبر علیه السلام چیه ؟!؟ جالبه ! اول داستان را کامل می‌گوید و بعد طرح سوال میکند؟
مامان مگر میشود ؟ آتش سرد شود ؟ و تبدیل به گلستان شود؟
نمیشه ؟ مامان آدم میسوزه ؟
مامانشم میگه نمیدونم ، به ما هم از بچگی یاد دادند !به ما هم گفتند نمیدونم !!
طرح سوال؟!؟ بعد بچه به یقین ذهنی بچگی میرسد ، میگوید اگه آتش گلستان میشود پس کدو هم تبدیل میشود به کالسکه سیندرلا !!!
دقت کنید طرح سوال ؛سوال؛ ایجاد شبهه ، شک و تردید ! دوباره طرح سوال و تیر آخر و نتیجه گیری پس کدو هم میشود که به کالسکه تبدیل شوددرسته!؟ تعجب نمیکنید ؟
مخاطبین عزیز ؛ تاریخ را مخصوصاً تاریخ اسلامی را خواندم و کم و بیش اندک سواد تاریخی دارم،
خوب درک می کنم که چگونه با نقشه‌های شوم ذهن جوانهای ما را به بازی میگیرند.
هیچ با خودتان فکر کردید مثلاً ما از دین و مذهب زده شویم و به آنها گوش کنیم و به سمت آنها برویم فکر کردید؟
آنها در کشور هایشان ما را تحویل میگیرند ؟برای ما در دینشان جایی باز کردند؟ فرش قرمزی پهن کردند؟ نه عزیزان بی هویتی را ترویج میدهند و ما و جوان ها و جامعه مارا دشمن می‌دانند و سرمایه‌های ملی و خاک و معادن و ثروت ملی ما را می‌خواهند به دست بیاورند ساده نباشید و از بزرگ نمایی های آنها فریب نخورید .
در اخبار و سایت های خبری و فضای رسانه‌ای هر روز برنامه دارند بدترین خبر ها را بولد خبری کرده و بزرگ نمایش داده و چندین بار تکرار کرده و به اصطلاح سیاه نمایی میکنند، هیچ فکر کردید چرا خبرهای خوب را نمیگویند؟ و چرا از موفقیت‌ها صحبت نمی‌کنند؟ بله نیاز به تخریب ذهنی دارند، به هوش باشیم.
دین انسانیت که تبلیغ روانی اش را روزها زیاد می بینیم و می شنویم یک فریب بزرگ است ،
دوستان دین انسانیت خوبه و عالی ولی هر کسی در چارچوب دین خودش باید بهترین دین انسانیت را بر پایه قانون بسازد ،حواسمان باشد بهترین دین انسانیت در سایه دین خودمان یعنی دین اسلام با کمک و هوشیاری من و تو به وجود میاید.
بقیه حرف آن را میزنند و مارا به ناکجا آباد ، بی دینی میکشند .
کدام دین انسانیت ؟انسانیت یهود ؟انسانیت مسیحی؟ اروپایی؟ آمریکایی؟ نه عزیزدلم اصلاً به حوزه خودشان راهمان نمیدهند. فقط دون می پاشند که دینتو بگیرندخلع سلاحت کنند .! بهترین دستورات خداوند و با همین آخرین کلام خدا ، بهترین دین انسانیت را با اسلام بسازیم.
نویسنده؛ حسین برشان

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.