امروز 2 آبان 1400 (ه.ش) و 24 اکتبر 2021 (م)
شماره مطلب :
39800
تاريخ انتشار :
12 مرداد 1400 ساعت 10:39:33
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
وضعیت بسیار بحرانی کرونا در کرمان/ تعطیلی ادارات مؤثر نیست
 

 

وضعیت بسیار بحرانی کرونا در کرمان/ تعطیلی ادارات مؤثر نیست

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت بیمارستان‌های کرمان در حال تکمیل است و می‌توان گفت وضعیت بسیار بحرانی در استان داریم.

به گزارش نسیم صباازمهر، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: وضعیت استان کرمان نسبت به کل کشور، خاص است و باید در مصوبات و اجرای محدودیت‌ها بازنگری شود.

وی گفت: ظرفیت بیمارستان‌ها در حال تکمیل است و می‌توان گفت وضعیت بسیار بحرانی را در استان داریم.

پورابراهیمی افزود: تجربه تعطیلی تهران ثابت کرده است که تعطیلی‌ها نه تنها هیچ تأثیری در کاهش شیوع بیماری ندارند بلکه سفر رفتن افراد باعث افزایش شدید مبتلایان شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تعطیلی ادارات راه حل مناسبی برای کنترل کرونا نیست و محدودیت‌ها باید با قاطعیت مانند نوروز پارسال انجام شود.

وی اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی باید مانند قبل اجرا شود و اطلاع رسانی‌ها افزایش یابد، رسانه‌ها باید آمارها را بازگو کند تا مردم بفهمند در چه وضعیتی وخیمی قرار داریم تا بیشتر رعایت کنند.

وی در پایان به استاندار کرمان گفت: تمام نمایندگان برای کمک به استان و پیگیری مسائل در مجلس آماده هرگونه همکاری هستند، حفظ جان مردم برای ما بسیار مهم است و تمام تلاش خودمان را در این رابطه می‌کنیم.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba