امروز 3 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 23 آوريل 2021 (م)
شماره مطلب :
39743
تاريخ انتشار :
13 اسفند 1399 ساعت 14:21:59
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان: ۳۱ درصد فرهنگیان کرمان در رده سنی زیر ۳۳ سال قرار دارند

 

 

۳۱ درصد فرهنگیان کرمان در رده سنی زیر ۳۳ سال قرار دارند

 مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به لزوم به کارگیری جوانان در حوزه های مدیریتی و اداری گفت: ۳۱ درصد از فرهنگیان استان در رده سنی زیر ۳۳ سال قرار دارند.

به گزارش نسیم صبا از مهر، احمد اسکندری نسب  در نشست با مشاوران جوان خود بر لزوم استعدادیابی و شناسایی جوانان توانمند فرهنگی در استان تاکید کرد و بیان داشت: ۳۱ درصد از فرهنگیان استان در رده سنی زیر ۳۳ سال قرار دارند.

وی افزود: در راستای ارتقا کیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی در استان شناسایی جوانان توانمند فرهنگی و استفاده از ظرفیت آنها در حوزه‌های مدیریتی و اداری لازم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقش مؤثر جوانان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، علمی، بین المللی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست لذا بر طبق بیانیه گام دوم انقلاب جوانان میدان دار اصلی انقلاب هستند بنابراین باید به صورتی برای آنها برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم از ظرفیت‌های جوانان در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم.

اسکندری‌نسب تصریح کرد: شناسایی نقاط ضعف، قوت، فرصتها و تهدیدها در آموزش و پرورش استان در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان باید توسط مشاوران جوان انجام شود ضمن اینکه یکی از ضروریات ما تشکیل شورای مشاوران جوان در سطح ادارات آموزش و پرورش استان و مناطق استان است.

وی گفت: آموزش و پرورش موتور محرکه توسعه و پیشرفت اجتماع و کشور و کلید اصلی رسیدن به توسعه پایدار است به همین دلیل باید دغدغه اصلی همه مردم و مسئولین باشد.

اسکندری نسب یادآور شد: در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب بر نقش جوان و جوانان در تحقق اهداف انقلاب و نظام تاکید داشته اند و یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری اعتماد به جوانان و میدان دادن به آنان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در حال حاضر جوانان ما توانمند، به روز و آشنا به فناوری‌های مختلف هستند که می‌توانند در تصمیم سازی و برنامه ریزی‌های نظام تعلیم و تربیت مشارکت اثربخشی داشته باشند.

وی افزود: مشارکت فکری جوانان فرهنگی در برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزش و پرورش ضرورتی انکارناپذیر است لذا اگر از ظرفیت‌های فکری جوانان در تصمیم سازی‌ها استفاده کنیم شاهد انگیزه بیشتر آنها برای مشارکت در اجرایی کردن برنامه‌ها خواهیم بود.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba