امروز 29 شهريور 1400 (ه.ش) و 20 سپتامبر 2021 (م)
شماره مطلب :
39741
تاريخ انتشار :
13 اسفند 1399 ساعت 14:17:45
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تأمین نردبان بلند مرتبه برای تجهیز آتش نشانی کرمان ضروری است

 

 

تأمین نردبان بلند مرتبه برای تجهیز آتش نشانی کرمان ضروری است

 شهردار کرمان گفت: برای خرید نردبان بلندمرتبه آتش‌نشانی پیگیری‌های زیادی شده و در این زمینه با مسئولان وزارت کشور مذاکره کرده‌ایم.

به گزارش نسیم صبا از مهر، سیدمهران عالم‌زاده، در جلسه شورای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان که به‌منظور بررسی عملکرد و برنامه‌های آینده این سازمان برگزار شد، با اشاره به اهمیت کار آتش‌نشانی در نجاتِ جان انسان‌ها، بر لزوم فراهم شدن تجهیزات پیشرفته و مورد نیاز سازمان آتش‌نشانی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان برای اطفای حریق ساختمان‌های بلندمرتبه، نیاز فوری به نردبان بلندمرتبه دارد، افزود: با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع، پیگیری‌های زیادی برای تهیه یک دستگاه نردبان بلندمرتبه آتش‌نشانی انجام داده‌ایم.

در ادامه این جلسه، معاون خدمات شهری شهردار کرمان، ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل و پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، به دشواری کار، غیرمنتظره بودن حوادث و فعالیت شبانه‌روزی آتش‌نشانان اشاره کرد و گفت: آتش‌نشانان برای حفظ ایمنی شهروندان، تلاش زیادی می‌کنند و نیروهای زحمت‌کش آتش‌نشانی کرمان نیز تاکنون، مأموریت‌های خود را به‌خوبی انجام داده‌اند.

رامین امیرمداح با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌ها و مأموریت‌های مختلفی در راستای وظایف سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تعریف شده است، خاطرنشان کرد: شغل آتش‌نشانی، روحیه ایثار و ازخودگذشتگی را در افراد متبلور می‌سازد؛ بر همین اساس، می‌توان آتش‌نشانان را مدافعان ایمنی قلمداد کرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان نیز، تأمین بودجه کافی برای سازمان را لازم برشمرد و گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، یکی از مجموعه‌های شهری است که به بودجه بالایی نیاز دارد.

رضا میرزایی، یکی از تجهیزات مهم مورد نیاز این سازمان را نردبان بلندمرتبه دانست و گفت: برای خرید این نردبان، حدود ۵۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است.

وی به تشریح اقدامات انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از ابتدای سال‌جاری تاکنون پرداخت و گفت: از شهردار کرمان به واسطه توجه و حمایت از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، قدردانی می‌کنم.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه آخرین وضعیت بودجه‌ای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در سال‌جاری و بودجه پیش‌بینی‌شده برای سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba