امروز 29 شهريور 1400 (ه.ش) و 20 سپتامبر 2021 (م)
شماره مطلب :
39712
تاريخ انتشار :
17 بهمن 1399 ساعت 12:37:56
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
جهانگیری هزار و ۱۱۸ میلیارد تومان پروژه در کرمانشاه افتتاح می‌کند
 

 

جهانگیری هزار و ۱۱۸ میلیارد تومان پروژه در کرمانشاه افتتاح می‌کند

 استاندار کرمانشاه اعلام کرد که اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فردا (شنبه ۱۸ بهمن) یک هزارو ۱۱۸ میلیارد تومان پروژه در سطح استان افتتاح می‌کند.

به گزارش نسیم صبا:هوشنگ بازوند صبح جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: معاون اول رییس جمهوری صبح فردا به منظور افتتاح چندین پروژه به مناسبت دهه مبارکه فجر وارد استان خواهد شد.
وی افزود: آقای جهانگیری ابتدا بیمارستان اسلام آبادغرب که در زلزله آبان ۹۶ تخریب شده بود را افتتاح خواهد کرد و سپس به همراه وزیر نفت در مراسم آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی چهارم استان حضور خواهد یافت.
استاندار کرمانشاه توضیح داد: پتروشیمی اسلام آبادغرب با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومان به صورت کامل توسط وزارت نفت احداث خواهد شد و بخش خصوصی در ساخت آن نقشی ندارد.

بازوند گفت: پیمانکار نخست پتروشیمی اسلام آبادغرب از ۲ ماه قبل روند تسطیح زمین به منظور احداث را آغاز کرده است اما عملیات ساخت آن از فردا به صورت رسمی آغاز می شود.
وی عنوان کرد: معاون اول رییس جمهوری همچنین بعد از ظهر فردا به عنوان رییس ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در نشست ستاد مقاومتی استان کرمانشاه حضور پیدا می کند.

استاندار کرمانشاه افزود:جهانگیری در حاشیه نشست ستاد اقتصاد مقاومتی تعدادی از پروژه‌های استان به ارزش یک هزار و ۱۱۸ میلیارد تومان را به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد کرد.

به گفته بازوند، برگزاری یک نشست سیاسی نیز از جمله دیگر برنامه های سفر جهانگیری به کرمانشاه خواهد بود.
به گزارش ایرنا،  معاون اول رییس جمهوری را در این سفر وزرای نفت و جهاد کشاورزی و تعدادی از معاونان وزرا همراهی خواهند کرد.  

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba