امروز 7 بهمن 1399 (ه.ش) و 26 ژانويه 2021 (م)
شماره مطلب :
39620
تاريخ انتشار :
20 دي 1399 ساعت 07:36:20
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
وزیر صمت: ۵۲ هزار میلیارد تومان به واحدهای راکد کشور پرداخت می‌شود

 

 

۵۲ هزار میلیارد تومان به واحدهای راکد کشور پرداخت می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۵۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد پرداخت می‌شود که این رقم قابل ملاحظه در شرایط اقتصادی فعلی به تحقق جهش تولید کمک می‌کند.

به گزارش نسیم صبا به نقل از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان افزود: ۵۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد پرداخت می‌شود که این رقم قابل ملاحظه در شرایط اقتصادی فعلی به تحقق جهش تولید کمک می‌کند.

وزیر صمت ادامه داد: واحدهای غیرفعال سراسر کشور و همچنین واحدهای استان کرمان می‌توانند از این ظرفیت مناسب بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به فعال شدن یک کارخانه روغن نباتی گفت: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به صورت جدی پیگیر آن بودند که در چند مرحله مشکل تأمین مواد اولیه روغن نباتی استان کرمان رفع شد.

وزیر صمت و رئیس ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: مواد اولیه مورد نیاز کارخانه‌های روغن نباتی استان کرمان تا پایان امسال تأمین می‌شود.

رزم حسینی با بیان اینکه مشکل تعهدات ارزی واحدهای تولیدی در بخش مابه‌التفاوت از محل بانک مرکزی پیگیری می‌شود عنوان کرد: تأمین ارز واردات در مقابل صادرات در سایت جامع تجارت آزاد است.

وی در رابطه به درخواست تأمین ۲۰ هزار حلقه لاستیک برای نقل و انتقال سوخت گفت: تأمین لاستیک به وزارت راه و شهرسازی واگذار شده و بخشی از کارها را برون سپاری کردیم و دریافت سهمیه در سامانه وزارت راه توزیع می‌شود.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba