امروز 15 مرداد 1399 (ه.ش) و 5 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39201
تاريخ انتشار :
12 اسفند 1398 ساعت 08:22:50
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سفرهای راهیان نور لغو شده است

 

 

سفرهای راهیان نور لغو شده است

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از لغو سفر اردوهای راهیان نور خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:سید وحید احمدی طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سفرهای راهیان نور در سراسر کشور لغو شده است، اظهار کرد: برخی کاروان‌های زیارتی از استان‌هایی مانند قم، گیلان و تهران با اتوبوس می‌خواهند برای زیارت مزار حاج قاسم به کرمان سفر کنند که باید از این اقدام آنها جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: یک مورد اتوبوس که اخیراً برای زیارت مزار سردار سلیمانی به کرمان آمده بود با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری، استانداری و نیروی انتظامی بعد از زیارت و بدون توقف دیگر در استان به طرف مشهد برگشت داده شد.

طباطبایی بر رعایت فاصله اجتماعی تاکید کرد و گفت: در بسیاری از موارد علائم خفیف است و فرد بدون آنکه بداند انتقال دهنده ویروس است در جامعه حضور پیدا می‌کند.

وی از افراد خواست در صورت بروز علائم سرماخوردگی در منزل بمانند و با دیگران ارتباط برقرار نکنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: به دلیل آنکه گزارشات مثبتی از مبتلایان به کرونا ویروس در اطراف استان کرمان گزارش شده است، قطعاً ویروس کرونا در این استان در حال گردش است و ممکن است هفته پیش رو، شاهد موارد مثبتی در سطح استان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هفته سختی را در پیش خواهیم داشت افزود: با توجه به تعطیلی سه روزه مدارس و یک هفته‌ای دانشگاه‌های استان، انتظار داریم مردم از حضور در مکان‌های پرازدحام و غیرضروری خودداری کرده و حتی المقدور حضور خود را در مراکز عمومی محدود کنند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba