امروز 4 آبان 1399 (ه.ش) و 25 اکتبر 2020 (م)
شماره مطلب :
39198
تاريخ انتشار :
10 اسفند 1398 ساعت 08:58:19
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه‌اند

 

 

سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه‌اند

 سخنگوی دولت شامگاه جمعه در توییتی نوشت: دارم نوشته‌های فضای مجازی درباره کرونا را رصد می‌کنم. خوشحالم که عده کثیری از صمیم قلب در پی انتشار اطلاعات درست، گفتار امیدبخش و تقویت روح جامعه‌اند.

به گزارش نسیم صبا:«علی ربیعی»در این توییت تاکید کرده است که گزارش‌ها درباره کرونا را می‌خوانم، نوید آنکه با سخت‌کوشی، شفافیت، وحدت فرماندهی، سخت‌گیری از سوی دولت و اعتماد، مراعات و مسئولیت ‌پذیری از سوی جامعه در کنار هم تلخی‌ها را به حداقل رسانده و موفقیت خواهیم آفرید.

سخنگوی دولت تصریح کرد: نوشته‌های خیرخواهانه بسیارند. انتقادات نویسندگان را منتقل میکنم تا بهتر تصمیم بگیریم. ‏این نوشته‌ها امید و قوت قلب برای مردم هستند. قلم امیدواران پایدار.

‏می‌دانم کاستی‌هایی داشته‌ایم اما بیشتر از آن میدانم که اگر به یکدیگر کمک نکنیم، کم می‌آوریم. با تمام قوا سعی می‌کنیم صادق، قوی و شفاف باشیم، لطفا یکدیگر را تنها نگذاریم. بدون مردم موفق نیستیم.

شایان ذکر است طبق آخرین اطلاعات آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونای در کشور با افزایش ۱۴۳ مورد جدید به ۳۸۸ نفر رسیده و ۷۳ نفر ظرف روزهای گذشته بهبود یافتند و ۳۴ نفر فوت کرده‌اند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba