امروز 15 مرداد 1399 (ه.ش) و 5 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39189
تاريخ انتشار :
10 اسفند 1398 ساعت 08:32:28
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ارزه با بیماری‌های واگیردار کرمان: محموله اول ماسک به کرمان رسید/ توزیع در بیمارستان ها

 

 

 

 

محموله اول ماسک به کرمان رسید/ توزیع در بیمارستان ها

 مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار کرمان با اشاره به اینکه محموله اول ماسک و مواد بهداشتی درمانی به کرمان رسیده است، گفت: این اقلام در بیمارستان ها توزیع می شود.

به گزارش نسیم صبا:مهدی شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ارسال محموله ماسک و مواد بهداشتی و درمانی بیان داشت: وزارت بهداشت برای اینکه کمبودی در کشور در راستای تأمین نیازهای مرتبط با وسایل و لوازم پیشگیری بیماری کرونا وجود نداشته باشد درصدد مدیریت این موضوع است تا در این رابطه سو استفاده‌ای صورت نگیرد. رخ ندهد.

وی افزود: ماسک و مواد بهداشتی درمانی به صورت کم‌کم به استان‌ها ارسال می‌شود که مرحله اول آن به استان رسیده و در جهت مصارف بهداشتی، درمانی بین کارکنان بیمارستان‌ها که خط اول مراقبت از بیماران هستند توزیع شده است.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر کرمان جزو استان‌هایی است که نیاز به وسایل و لوازم پیشگیری از بیماری کرونا در آن احساس نمی‌شود ضمن اینکه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در استان‌ها بر اساس ضرورت این وسایل را در اختیار مردم عادی قرار خواهد داد.

تکذیب ارائه پکیج رایگان اقلام پیشگیری از کرونا در کرمان

شفیعی در خصوص شایعات اخیر مبنی بر دریافت پکیج پیشگیری از بیماری کرونا تصریح کرد: کرمان هنوز جزو استان‌های استفاده کننده از پروتکل وزارت بهداشت قرار نگرفته و شایعاتی که در استان منتشر شده در رابطه با اینکه در ازای شناسنامه و کارت ملی پکیج رایگان ارائه می‌شود کذب است.

وی یادآور شد: در حال حاضر تنها در استان قم توزیع ماسک رایگان و مواد بهداشتی درمانی انجام شده ضمن اینکه در این رابطه هنوز دستورالعملی به ما ابلاغ نشده و پکیج‌ها تنها برای بیمارستان‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ان شاالله از هفته آینده در سطح مراکز عرضه کمبودی در خصوص ماسک و مواد بهداشتی درمانی نخواهیم داشت زیرا کارخانجات در سطح انبوه اقدام به تولید این اقلام و مواد کرده‌اند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba