امروز 5 مهر 1399 (ه.ش) و 26 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
39179
تاريخ انتشار :
07 اسفند 1398 ساعت 13:50:22
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
گلزار شهدای کرمان زیباسازی شود
 

 

گلزار شهدای کرمان زیباسازی شود

 استاندار کرمان بر لزوم زیباسازی گلزار شهدای کرمان برای ایام نوروز تاکید کرد.

به گزارش نسیم صبا ازمهر :محمدجواد فدایی دوشنبه شب در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی با اشاره به شرایط موجود استان گفت: در خصوص بحث سفرهای نوروزی هر ساله ما جلساتی داشته‌ایم اما امسال تحت تأثیر چند عامل است که یکی از آنها مربوط به گلزار شهدا و مرقد حاج قاسم سلیمانی است از طرف دیگر با توجه به وجود کرونا ویروس، ممکن است سفرها تحت تأثیر قرار بگیرد لذا در این زمینه باید بررسی‌های لازم انجام شود.

وی با بیان این مطلب که زیباسازی گلزار شهدا باید مدنظر باشد، افزود: اقامت موقت از دیگر مباحثی است که باید در گلزار و جنگل قائم مورد توجه قرار بگیرد همچنین در بحث خدمات دهی نیز باید کارهای خوبی انجام شود.

فدایی تصریح کرد: احداث سایبان و هر سازه دیگری تا قبل از تهیه طرح جامع ممنوع خواهد بود.

نماینده مردم کرمان و راور هم در این جلسه با اشاره به برنامه‌های مربوط به گلزار شهدای کرمان در ایام نوروز گفت: از سه راه مدیریت در بحث زیباسازی باید از تابلوهای مرتبط با حاج قاسم و گلزار شهدا استفاده کرد.

محمدمهدی زاهدی افزود: همچنین نیاز است در این مسیر گل کاری انجام شود و ورودی جنگل قائم نیز باید یک مسیر ویژه ای طراحی شود که متأسفانه اینگونه نیست.

وی با بیان این مطلب که در جنگل قائم در زمینه سرویس بهداشتی مشکل داریم که باید تعداد آنها بیشتر شود، ابراز داشت: پیشنهاد می‌کنم معاون عمرانی استاندار کرمان یا یک فرد از همین مجموعه به عنوان هماهنگ کننده گلزار شهدا این مسئولیت را بپذیرند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba