امروز 6 مهر 1399 (ه.ش) و 27 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
39127
تاريخ انتشار :
25 دي 1398 ساعت 09:25:44
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
پیگیری‌های انجام شده در خصوص حوادث اخیر کرمان

 

 

پیگیری‌های انجام شده در خصوص حوادث اخیر کرمان و هواپیمای اوکراینی

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان پیگیری‌های این مجمع در خصوص حادثه مراسم تشییع سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هواپیمای مسافری اوکراین را تشریح کرد.

به گزارش نسیم صبا از مهر : احمد انارکی محمدی گفت: از حضور باشکوه مردم ایران در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و حضور مردم خوب استان کرمان در مراسم که میزبان هموطنان از سراسر کشور و حتی خارج از کشور بودند تقدیر می‌کنیم.

وی تاکید کرد: مجمع نمایندگان از ابتدای شروع مراسم و دیدن ازدحام جمعیت سریعاً رئیس مجمع با استاندار و بعضی دیگر از اعضای شورای تأمین در تماس بود و راهکارهایی مطرح بود که نهایتاً تصمیم گرفته شد پیکر شهیدان از جمعیت بیرون بیاید و همچنین ماشین صوت نیز خاموش شود که این کار انجام شد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان افزود: از همان لحظه اتفاق پیگیری‌های لازم انجام شد و مجمع نمایندگان نیز ضمن تسلیت مجدد با برخی از خانواده‌های آسیب دیده و جان باخته در این مراسم دیدار کرد.

انارکی محمدی ادامه داد: همچنین رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در همان روز حادثه در طی تماس تلفنی با رئیس بنیاد شهید کشور از وی خواست که این افراد تحت پوشش این بنیاد قرار گیرند. همچنین همکاران دیگر مجمع نیز به سهم خود پیگیری‌هایی داشتند و رایزنی‌ها نیز ادامه دارد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: ما در مجمع نمایندگان قطعاً از وزیر کشور و دستگاه‌های مختلف پیگیر هستیم تا این حادثه را بررسی کنند.

وی تاکید کرد: هیئتی هم از وزارت کشور چند روز در استان و استانداری بودند که قرار شد گزارش هیئت در اختیار مجمع هم قرار گیرد.

انارکی محمدی با اشاره به حادثه هواپیمای مسافری اوکراین گفت: حادثه تلخی بود و همه نمایندگان از جمله اعضا مجمع کرمان پیگیر حادثه بودند. نهایتاً ستاد کل و مسئولان سپاه در خصوص حادثه شفاف سازی کردند که پیگیری می‌شود تا گزارشات کامل، شفاف و کارشناسی شده به مردم ارائه شود.

وی افزود: تعدادی از این عزیزان از استان کرمان هستند که از بهترین‌های ما بودند و به مردم استان به ویژه خانواده‌های این عزیزان تسلیت عرض می‌کنیم.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba