امروز 15 مرداد 1399 (ه.ش) و 5 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39081
تاريخ انتشار :
21 دي 1398 ساعت 07:47:59
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
داستان کربلا دوباره تکرار شد
 
دختر سردار شهید سلیمانی گفت: امروز من زینبِ حاج قاسم با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم و هزاران هزار قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند.
 
به گزارش نسیم صبابه نقل ازمهر، زینب سلیمانی  در جمع شرکت کنندگان در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه با اشاره به روحیه ولایت مداری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: پدرم همیشه توصیه اش به ما حفظ خط راه امام راحل (ره) و ماندن تا آخرین نفس در کنار خط ولایت و رهبری بود.
 
وی ادامه داد: موجی که در دنیا به خاطر شهادت پدرم ایجاد شد فقط به دلیل خدمات ارزشمند او نبود، بلکه دنیا فهمید که حاج قاسم در هر شرایط و در هر حال سعی در حفظ وحدت و ایجاد هم بستگی بیشتر میان تمام مردم سراسر دنیا داشت.
 
سلیمانی گفت: آمریکا با ترور پدرم بزرگ‌ترین و احمقانه‌ترین حرکت را کرد؛ چرا که نه تنها شهادت پدرم موجب ضعف ایران و محور مقاومت نشد بلکه تمامی آزادی خواهان و تمام جوانان را بیدار و وحدت میان مردم را بیشتر و بیشتر کرد. پدرم همانند شیشه عطری می‌ماند که با شکستنش رایحه خوش او در سراسر دنیا پخش شد.
 
دختر سردار شهید سلیمانی ادامه داد: او همیشه در همه حال توسلش به عمه سادات بود که چگونه با وقار و با قدرت داستان کربلا را روایت کرد؛ امروز من «زینبِ حاج قاسم» به شما می‌گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار شد. علمدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند؛ علمدار رفت تا ایران بماند، علمدار رفت تا ایرانی بماند، علمدار رفت تا ناموس حفظ شود؛ او با شهادتش حجت را بر همگان تمام کرد و به تمام دنیا نشان داد شیطان بزرگ کیست.
 
وی تاکید کرد: به عنوان کوچک‌ترین فرزند حاج قاسم امروز جلوی شما و تمام دنیا قسم می‌خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت بر نخواهم داشت و با شیطان بزرگ رو در رو مبارزه می‌کنم.
 
سلیمانی گفت: امروز من با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم؛ دنیا بداند روح حاج قاسم در ذره ذره وجود مردم دنیا دمیده شد و هزاران هزار قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند. تا آخر عمر بترسید و منتظر ما باشید چرا که انتقام برای ما زمانی معنا می‌گیرد که رژیم منفور آمریکا، رژیم منفور صهیونیست و آل سعود دیگر وجود نداشته باشند.
 
وی با اشاره به حضور تصویربرداران و فیلمبردارانی از جبهه‌های محور مقاومت در این آئین پیام متن عربی را مخصوص آنها قرائت کرد.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba