امروز 15 مرداد 1399 (ه.ش) و 5 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39079
تاريخ انتشار :
21 دي 1398 ساعت 07:36:15
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
درخواست پورابراهیمی از شورای تامین استان
 
 
هر چه سریعتر گزارش علل حادثه تلخ مربوط جانبختگان و مصدومان تشییع پیکر سردار شهید قاسم
سلیمانی ارائه شود / نشست مشترک بررسی ابعاد حادثه با وزیر کشور
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارش دقیق از حادثه تلخ جانباختگان و مصدومان تعدادی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی شد.
به گزارش نسیم صبا: دکتر محمدرضا پورابراهیمی در حاشیه عیادت از حادثه دیگان مراسم تشیع شهدای جبه مقاومت در مرمان با اشاره به حادثه تلخ جانباختن تعدادی از هموطنان در تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سردار شهید پورجعفری در کرمان عنوان کرد: این حادثه تلخ و ناراحت کننده بود که غم مردم ما را مضاعف کرد.
وی با تسلیت این مصیبت وارده به خانواده های جانباختگان، برای این خانواده های داغدار از خداوند طلب صبر و برای مصدومان این حادثه آرزوی بهبود و سلامتی کرد.
پورابراهیمی گفت: روز گذشته شخصا به همراه امام جمعه کرمان بعد از تمام مراسم سخنرانی میدان آزادی قرار شد در مسیر تشییع پیکر شهید سلیمانی حضور یابیم که در ابتدای خیابان شریعتی با موجی از جمعیت مواجه شدیم که تعدادی بر زمین افتاده بودند.
وی خاطرنشان کرد: شرایطی را که از نزدیک شاهد بودیم نشان دهنده این بود که هماهنگی لازم برای تردد مسیر عبور انجام نشده و بخشی به دلیل بستن کوچه های منتهی به شریعتی و بخشی نحوه تنظیم برنامه ای که شروع مرکز در میدان آزادی بود و حرکت معکوسی که جمعیت به سمت میدان می امدند و خارج شوند که صحنه های دلخراشی را به چشم خودمان دیدیم.
پورابراهیمی تصریح کرد: در کنار جمعیت عظیمی که پیش بینی می شد به کرمان ایند با توجه به استقبال هایی در استانهای دیگر شاهد بودیم، انتطار میرفت مدیران استان بر اساس حجم اطلاع رسانی ها اقدامات لازم را انجام دهند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قبل از مراسم تشیع پیکر شهدای جبهه مقاومت در نامه از وزیر کشور درخواست کردیم استانهای معین را به کمک کرمان برای مباحث امنیتی و نظم بخشی و تجهیز امکانات بفرستند و انتظار بود وزیر کشور اقدامات لازم را در این زمینه داشته باشد.
وی افزود: موضوع را به جد دپیگیر هستیم، با خانواده قربانیان دیدار خواهیم داشت، اما مطالبه جدی مردم است که موضوع دقیق مشخص شود.
پورابراهیمی گفت: از استاندار و اعضای شورای تامین استان درخواست کردیم موضوع را دقیق و کامل به ما و مردم گزارش دهند که اگر کوتاهی و قصوری بوده پیگیری شود و اجتناب از این اتفاقات تلخ داشته باشیم.
وی تصریح کرد: هفته اینده در مجلس شورای اسلامی با وزیر کشور جلسه ای جهت بررسی ابعاد این حادثه خواهیم داشت و گزارش ان را به اطلاع مردم می رسانیم.
پورابراهیمی ادامه داد: با پیگیری و بررسی ابعاد موضوع و در صورت قصور با این موضوع براساس ضوابط و مقررات پیگیری مباحث انجام شود.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba