امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39068
تاريخ انتشار :
17 دي 1398 ساعت 08:48:12
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
انتقامی قاطع، محکم و پشیمان کننده می گیریم

به گزارش نسیم صبا:حسین سلامی صبح سه شنبه در آئین تشییع پیکر مطهر سردار حاج قاسم سلیمانی در میدان آزادی در جمع مردم عزادار اظهار کرد: حرف آخر را اول می زنم انتقامی سخت، محکم، پشیمان کننده، قاطع و تمام کننده می‌گیریم؛ شما مردم مطمئن و آرام باشید.

وی افزود:توصیف سردار برای من سخت هست .درحالی که جدی بود اما دریایی از مهربانی بود. عاطفه او زبان زد همه بود. او شخصیتی جدی اما عاطفی بود؛ دقیقاً مظهر مجسم اشدا علی الکفار رحما بی نهم بود. سینه‌اش در مقابل کفار همچون صخره‌های استوار کوه‌های بلند مستحکم بودقاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی زنده ترازهمیشه در مسیر شکست امریکا حرکت می کند

سردار سلامی  ادامه داد: سردار سپهبد شهید سلیمانی میثم بود، عمار بود و یاسر بود، او جلوه ای از زیباترین فضائل عالم در وجود یک شخصیت ممتاز بود و هرگز در مقابل دشمن سست نشد و نلرزید و قلبش همواره آرام و مطمئن بود.
 
وی تصریح کرد: سردار سپهبد شهید سلیمانی برای 41 سال لباس جهاد را از تن به در نیاورد و می دانست لباس جهاد، لباس عزت مسلمین است.

سلامی ادامه داد:اما سردار عزیز ما چه کرده است که دشمن این چنین اورا شهید میکند.سپهبد عزیز ماسیاست امریکارا در هم شکست.مردم یکبار دیگر یک صدا شدن به خیابانها آمده اند به امریکایی ها میگویم مردم با قلبهای خود با شما می جنگند

وی با تاکید بر اینکه در نبرد با آمریکا شهدای عزیزی را تقدیم کرده ایم، گفت: یکی از این شهدا.فرمانده شجاع ، وفادار، فداکار و بی نظیر سپاه اسلام است که تاریخ بشریت همانند او را کمتر و یا اصلا ندیده است؛ سردار قلب ها و دل ها، سردار رشید جهان اسلام، ایران و کرمان حاج قاسم سلیمانی .
 
وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی زهد و تقوا را از ابوذر گرفته بود و او ابوذر بود و هست؛ وی وفاداری به ولی امر را از حضرت ابوالفضل العباس (ع) گرفته بود و سرانجام با دستانی جدا همانند مرادش ابوالفضل العباس (ع) در نزدیکی حرم حضرت عباس (ع) به شهادت رسید.
 
سردار سلامی افزود: گستره شخصیت سردار سپهبد شهید سلیمانی فراتر از مرزهای ایران و جهان اسلام از او شخصیتی ساخت که امروز همه جهان بشریت با تحسین و ستایش از او به عنوان اسوه مقاومت و حمایت از مظلومان و مستضعفان یاد می کنند و هر چقدر آنها که می خواهند با پرتاب سنگ ریزها خورشید را خاموش کنند، اشتباه می کنند و این سنت جنایتکاران عالم است که نمی فهمند و نمی توانند با خورشید بجنگند.
سردار سلامی از شهید ابومهدی المهندس به عنوان فردی رشید، رعنا،  عاشورایی ، ولایی و الهی یاد کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سایر همراهان شهید سلیمانی ادامه داد: همه ما امروز می دانیم کسی را تا عرش خدا بدرقه می کنیم که در صولت، هیبت، صلابت، شکوه ، معنویت، معرفت و ایمان کم نظیر است.
 

وی گفت : ما امروز آمده ایم تا در آسمان افتخارات این سرزمین عزیز دو خورشید پرفروغ را که دیگر هرگز غروب نخواهند کرد، با شکوه هرچه تمام ترسرداران خود را تشییع وبه خاک  بسپاریم 

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba