امروز 18 مرداد 1399 (ه.ش) و 8 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39067
تاريخ انتشار :
16 دي 1398 ساعت 10:03:25
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
روایت رسانه های خارجی از وداع پرشور مردم ایران و عراق با پیکر سردار جبهه مقاومت

 

 

روایت رسانه های خارجی از وداع پرشور مردم ایران و عراق با پیکر سردار جبهه مقاومت

 بدرقه باشکوه از پیکر چهره بین المللی مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی از عراق گرفته تا اقصی نقاط ایران رسانه های خبری خارجی همچون سی ان ان آمریکا را وادار به روایتگری از این رویداد بزرگ کرده است.

به گزارش نسیم صبا به نقل از ایرنا:حضور گسترده مردم عراق در بدرقه  سرداران جبهه مقاومت و ابراز نفرت از اقدام  ترویستی دولت آمریکا، با واکنش متفاوت و فراگیر رسانه های بین المللی به رغم سانسور این رویداد روبه رو شده است .رسانه های آمریکایی نظیر سی ان ان با انعکاس این رویداد در عراق و ایران و نوع استقبال مردم با اسطوره مقاومت ملی و بین المللی خود ناخواسته به پوشش آن پرداخته است.

همچنین شبکه های منطقه ای همچون الجزیره، المنار، العالم و پرس تی وی نیز بطور زنده حضور پرشور مردم تهران در پیش از ساعات آغازین مراسم تشییع سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در پایتخت را پوشش می دهند.

استقبال گسترده مردم ایران از پیکر سردار جبهه مقاومت از اهواز گرفته تا مشهد و تهران حکایت  دلبستگی ایرانیان به سلحشوری،‌از خودگذشتگی و وطن پرستی و ایمان سردار سلیمانی دارد . 

سردار سپهبد قاسم سلیمانی به همراه تعدادی از هم‌رزمانش در جبهه مقاومت اسلامی، بامداد جمعه ۱۳ دیماه ۱۳۹۸ در پی حمله هوایی متجاوزان آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba