امروز 7 بهمن 1398 (ه.ش) و 27 ژانويه 2020 (م)
شماره مطلب :
38979
تاريخ انتشار :
04 دي 1398 ساعت 15:27:15
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سه باند سرقت خودرو در کرمان منهدم شد

 

 سه باند سرقت خودرو در کرمان منهدم شد

 فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس آگاهی این نیرو با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به انهدام سه باند سرقت خودرو در این استان شدند.

به گزارش نسیم صبا:سردار عبدالرضا ناظری  در جمع خبرنگاران و با حضور سارقان باندهای سرقت خودرو در کرمان افزود: ۹ سارق و ۱۰ مالخرپس از شناسایی باندهای سرقت خودرو در کرمان شناسایی و دستگیر شدند و بیش از ۷۰ دستگاه خودرو مسروقه طبق اعترافات این افراد توقیف شده است.

وی با بیان اینکه نخستین باند سرقت خودرو مبادرت به سرقت زانتیا می کرده ، تصریح کرد: هشت دستگاه زانتیا از این باند کشف و ضبط شده که بزودی تحویل مالباختگان می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه باند دوم نیز خودروهای وانت مزدا، پراید و سواری را سرقت می کرده و طبق اعترافات آنها بخش زیادی از این خودروها کشف شده است.

وی ادامه داد: سارقان وانت های مسروقه را برای سرقت پسته یا محموله های دیگر مورد استفاده قرار می دادند و یا به سایر افراد برای انجام سرقت واگذار می کردند.

سردار ناظری تاکید کرد: باند سوم نیز پژو ۲۰۶، پراید و انواع دیگر خودرو سواری را سرقت می کردند که برخی از این افراد سابقه دار هستند و یکی از باندهایی که دستگیر شده اند قبلا از طریق سرقت مسلحانه تویوتا های لوکس را مورد سرقت قرار می داده اند.

وی اظهار داشت: بیشتر افراد این سه باند سرقت خودرو در کرمان به انواع مواد مخدر و شیشه و مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارند.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: برخی از این خودروها در استان های همجوار بخصوص استان های شرقی کشف شده اند و در برخی موارد سارقان اشیا و لوازم داخل خودرو را مورد سرقت قرار می دادند و خودرو را در محلی رها می کردند.

وی تاکید کرد: افراد مراقب خودرو خود باشند و آنها را به سیستم های بازدارنده مانند دزدگیر و آژیر مجهز کنند تا اقدامات سارقان ابتر بماند.

سردار ناظری ادامه داد: مردم خودروهای خود را در امکانی که نگهبان دارد یا در پارکینگ ها پارک کنند.

وی با بیان اینکه سرقت خودروها در استان کرمان طی 2 تا سه ماه گذشته انجام شده است تصریح کرد: برخی از این افراد سابقه دار و با قید وثیقه در بیرون از زندان به سر می برده اند که مجدد مرتکب سرقت شده اند و تشدید مجازات شامل این افراد خواهد شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba