امروز 6 مهر 1399 (ه.ش) و 27 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
38866
تاريخ انتشار :
18 آذر 1398 ساعت 09:09:02
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
دیدار خیرین و نیکوکاران با محکومین غیر عمد کرمان

دیدار خیرین و نیکوکاران با محکومین غیر عمد کرمان و تعامل و همکاری آنان در جهت ساخت ساختمان اداری ستاد دیه استان

 

به گزارش نسیم صبا :رمضان امیری مدیر کل زندانها و نائب رئیس هیات امنای ستاد دیه استان در  جلسه ای که در سالن اجتماعات زندان مرکزی کرمان با حضور تنی چند از اعضای هیات امنای ستاد دیه به منظور همکاری و تعامل خیرین ، نیکوکاران ، اصناف در ساخت ساختمان اداری ستاد دیه برگزار شد گفت : خیرین ونیکوکاران دیار کریمان همواره یاری رسان و پشتیبان ستاد دیه استان بوده اند.
وی گفت : از ابتدای تاسیس ستاد دیه استان خیرین با پرداخت بیش از ۳۳۵ میلیارد ریال (کمک بلاعوض) زمینه آزادی تعداد ۱۸۹۶ نفر از محکومین غیر عمد استان را فراهم نموده اند در حالی که همین خیرین زمینه اشتغال و کار را برای تعدادی از این مددجویان را پس از آزادی هم ایجاد نموده اند.


سید حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان هم در این جلسه ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت های ستاد دیه استان طی ۲ دهه اخیر بیان داشت : ستاد دیه استان با همکاری خیرین و نیکوکاران موفق به آزادی تعداد ۳۴۵۰ مددجوی واجد الشرایط از سطح زندانها استان شده که از این تعداد ۱۸۹۶ نفر با کمک خیرین بوده است .


موسوی قوام اظهار داشت : تعداد زیادی از خیرین در زمینه صلح و سازش و اخذ رضایت شکات هم فعالیت دارند و بصورت ثابت در جلسات صلح سازش ستاد دیه که در سطح زندانهای استان برگزار می گردد شرکت می نمایند.


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ادامه افزود : مجموعه ستاد دیه استان با توجه به خدماتی را که به یک قشر آسیب دیده از جامعه ارائه می نماید نیازبه یک مکان و ساختمان اداری جداگانه دارد و با عنایت به اینکه این مجموعه یک نهاد مردمی می باشد و بودجه خاصی را برای ساخت و ساز ساختمان اداری ندارد نیاز به همکاری و یاری خیرین دیار کریمان دارد تا انشا الله بنای این مجموعه هر چه سریعتر ساخته و بتوانیم خدمات بهتری را به این قشر آسیب دیده از جامعه ارائه نمایم .


موسوی قوام در پایان افزود: در این جلسه مقرر گردید تعدادی از اصناف ، اتحادیه ها و خیرین با توجه به نوع فعالیت خود در ساخت ساختمان اداری ستاد دیه استان مشارکت داشته باشند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba