امروز 6 مهر 1399 (ه.ش) و 27 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
38855
تاريخ انتشار :
16 آذر 1398 ساعت 18:48:36
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سفریکروزه مشاور فرهنگی وزیر نفت به کرمان
 
 
 
 
به گزارش نسیم صبا:نشست صمیمی احمدمجیدی نسب،مشاور فرهنگی وزیر و رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت  با مدیر عامل ، اعضای هیئت رییسه ، شورای فرهنگی و شورای اقامه نماز شرکت گاز استان کرمان .
در  ابتدای جلسه مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به مدعوین گزارشی  از عملکرد گازرسانی در استان ارائه و افزود:با تلاش مضاعف مجموعه کارکنان شرکت گاز از ابتدای سال 1398 تاکنون، 1450کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان اجرا شده که بر این اساس، تقریبا رشد دو برابری معادل 84 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح استان را شاهد هستیم.
وی گفت:شورای فرهنگی شرکت گاز استان کرمان در تلاش است که با تشکیل گروه های فرهنگی و هنری و مشارکت کارمندان علاقه مند در حوزه های هنری شرکت گاز استان را به جایگاه شایسته خود در زمینه فرهنگ و هنر برساند همانگونه که تاکنون نیز ازاین مهم غافل نبوده و بحمدالله به دستاوردهای مهمی نیز دست پیدا کرده ایم . 
 احمدمجیدی نسب ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد خود در جمع کارکنان شرکت گاز استان کرمان با معرفی حجت الاسلام فلاحتی به عنوان مسئول قرارگاه فرهنگی استان های کرمان، هرمزگان و سیستان بلوچستان ادامه داد: ایشان وظیفه مسائل فرهنگی  صنایع نفتی کشور و افزایش تعامل این دستگاه ها با سایر نهادها و ذینفعان در استان های مذکور را بر عهده دارند که امیدواریم  این مسولیت سرآغاز اتفاقات مثبت فرهنگی در منطقه باشد.
  مشاورفرهنگی وزیر نفت در راستای تاکیدات راهبردی وزیر نفت در خصوص توجه بیش از پیش  به سالم سازی و پاکدستی مدیران و کارمندان ,دروغ زدایی از  ساختار نفت و گاز ؛ پرهیز از چاپلوسی و تملق و همچنین تسریع در امور و اتکا به توان تولید؛ تاکید کرد: ضروری است  در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی کارکنان و خانواده ها  از آموزه های دینی و فرهنگ اسلامی  بیشتر استفاده شود 
در پایان این مراسم ، کارکنان و امامان جماعت حاضر در جلسه به بیان دیدگاه هاو نقطه نظرات خود پرداختند.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba