امروز 2 آبان 1400 (ه.ش) و 24 اکتبر 2021 (م)
شماره مطلب :
38839
تاريخ انتشار :
13 آذر 1398 ساعت 14:34:22
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
زن جاعل نیز به مقصود خود نرسید

 رئیس‌پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف 4 فقره جعل و دستگیری یک نفر متهم زن در این رابطه خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:سرهنگ حسن‌پور افزود: در پی شکایت احدی از کارکنان بازنشسته یکی از ارگان های دولتی مبنی بر جعل فیش حقوقی و کارت شناسایی وی و استفاده از این مدارک جهت خرید اقساطی کالا موضوع در دستور کار كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري اين پليس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس با انجام تحقيقات ميداني و كار اطلاعاتي موفق به شناسایی یک نفر متهم زن در این رابطه شدند. 

رئیس پلیس آگاهی استان در خصوص شگرد این سارق تصریح کرد:متهم بعد از به دست آوردن عکس مالباختگان به شگردهای مختلف ، اقدام به صدور کارت شناسایی و فیش حقوقی آنها کرده و با استفاده از آنها از فروشگاه های مختلف خرید اقساطی می کرد. 

 حسن پور بیان داشت: متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در حالی که صورت خود را با ماسک کاملاً پوشانده بود و مجدد قصد خرید اقساطی برخی لوازم منزل را داشت، توسط کارآگاهان زن این پلیس دستگیر و در بازرسی از وی تعداد زیادی مدارک مجعول از جمله کارت شناسایی و فیش حقوقی کشف شد.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه متهم تا کنون به 4 فقره جعل مدارک و تحصیل مال نامشروع از این طریق اعتراف داشته، افزود:  تحقيقات در خصوص ساير شاکیان كماكان ادامه دارد.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba