امروز 11 خرداد 1399 (ه.ش) و 31 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38799
تاريخ انتشار :
08 آذر 1398 ساعت 18:27:01
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
جدیدترین فناوری‌های دندانپزشکی دنیا در ایران
 

جدیدترین فناوری‌های دندانپزشکی دنیا در ایران

رییس انجمن اندودنتیکس‌های ایران گفت: جدیدترین روش ها و تکنولوژی‌های دنیا برای درمان ریشه دندان امروز به کشور وارد شده و در این زمینه ویژگی خاص این انجمن در ارائه آموزش‌ها به نسل جدید است.

به گزارش نسیم صبا:عباسعلی خادمی  در چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) ایران در کرمان افزود: نسل جوان متخصصان ریشه دندان امروز فرهیخته، محقق و فنی برای درمان ریشه هستند و در این زمینه نیازی به خارج از کشور وجود ندارد.

وی با بیان اینکه خدمات انجمن اندودنتیکس به مردم و بیماران خدماتی پرزحمت با تعرفه پایین است گفت: این انجمن تاکنون ۱۸ همایش علمی و ۴۰ سمپوزیوم ملی را اجرا کرده و امروز تعداد سه شعبه در استان‌های خراسان، اصفهان و آذربایجان شرقی دارد.

رییس انجمن اندودنتیکس‌های ایران گفت: فعالیت انجمن اندودنتیکس از ۲۵ سال پیش در مشهد آغاز شد و جزو انجمن‌های پیشگام در این حوزه هستیم.

وی تصریح کرد: مرحله بعدی همایش علمی انجمن اندودنتیکس‌ در مردادماه سال آینده در محل هتل المپیک تهران و میزبان سمپوزیوم بعدی شهر تبریز است.

عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دبیر چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) هم گفت: ۱۰ کارگاه تخصصی و عمومی برای آموزش دندانپزشکان عمومی و متخصص تاکنون برگزار شده است.

مسعود پریوخ افزود: انجمن اندودنتیکس‌ توسط یک خیر در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پایه‌گذاری شده است.

چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) ایران روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محل هتل پارس کرمان در حال برگزاری است و همچنین کارگاه‌های آموزشی پیشرفته دندانپزشکی با حضور اساتید و محققان برجسته داخلی و بین‌المللی روزهای پنجم و ششم آذرماه برگزار شد.

منبع:ایرنا

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba