امروز 7 خرداد 1399 (ه.ش) و 27 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38786
تاريخ انتشار :
04 آذر 1398 ساعت 14:13:18
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان
 

 

برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان

 معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان از برخورد قاطع با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در کرمان خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:محمد مهدی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی ها و سرویس های مدارس در پی اصلاح و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: تاکنون سازمان و مراجع ذیصلاح هیچگونه افزایش نرخی در این خصوص را اعلام نکرده اند و چنانچه تصمیمی در این خصوص اتخاذ شود پس از طی مراحل قانونی به اطلاع رانندگان و شهروندان می رسانیم.

وی ادامه داد: در شهر کرمان یکسری آژانس های فاقد مجوز از شهرداری اقدام به افزایش نرخ کرده اند که رانندگانی که این کار را کرده اند فاقد مجوز بوده اند و کارت سوخت هم برای آنها صادر نشده است. پی گیر بحث سوخت رانندگانی که قبلا برای اخذ پروانه اقدام کرده بودند، هستیم.

معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان عنوان کرد: خودروهای گشتی در به صورت دو شیفت در سطح شهر کرمان اقدام به گشت زنی و بازرسی کل خطوط تاکسی می کنند.

وی گفت: همچنین به برخی آژانس ها در خصوص افزایش نرخ اخطار داده ایم و اعلام کرده ایم که سوخت برای آژانس های دارای پروانه تامین شده است. بر این اساس خودروهای تاکسی تک سوز ۲۰۰ لیتر، دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر و تاکسی های ون در حال حاضر ۴۰۰ لیتر شارژ شده است.

معاون پشتیبانی سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرمان عنوان کرد: گشت مشترکی با همکاری معاونت بازرسی صمت، تعزیرات حکومتی و شهرداری کرمان برای نظارت بر نرخ کرایه تاکسی ها راه اندازی شده است.

وی از برخورد قاطع با رانندگان تاکسی که اقدام به افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی کرده اند خبر داد و افزود: در صورت مشاهده چنین مواردی بسیار سخت با آنها برخورد می شود.

مهدی نژاد همچنین یادآور شد: در حال رایزنی برای حل مشکلات رانندگان هستیم.

وی گفت: مردم می‌توانند شکایات خود را به شماره‌های تلفن ۱۳۷ شهرداری، ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۷۹۸ و یا با تلفن رسیدگی به شکایات مردمی تاکسیرانی شهر کرمان به شماره ۳۳۳۴۲۲۱۴ اعلام کنند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba