امروز 6 مهر 1399 (ه.ش) و 27 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
38785
تاريخ انتشار :
04 آذر 1398 ساعت 14:06:16
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
جاعل اسناد خودروهای لیزینگی، زندانی فراری از آب در آمد
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش نسیم صبا:سرهنگ "یداله حسن‌پور" گفت: كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري اين پليس در رصد اطلاعاتی و با بهره‌گیری از منابع خبری و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی یک نفر جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای که زندانی فراری بود، شدند.

وي افزود: متهم که با قرار وثیقه به مرخصی اعزام شده بوده اقدام به فرار می کند که با هوشیاری کارآگاهان و با انجام اقدامات فنی و پلیسی طی عملیات غافلگیرانه دستگیر می شود.

رئیس پلیس آگاهی در خصوص اتهامات این فرد بیان داشت: متهم دستگیر شده از حوزه قضائی 5 شهرستان با عناوین حمل مواد مخدر و سرقت 27 تن گندم تحت تعقیب قضائی بود.

وی افزود: متهم در زمان فرار خود از زندان با خرید خودروهای لیزینگی اقدام به تهیه اسناد و پلاک‌های مجعول کرده و با نصب پلاک جعل شده برروی این خودروها با هویت نامشخص اقدام به فروش خودروها به صورت قطعی می کرد.

حسن پور با اشاره به ارزش 10 میلیاردی خودروها و وثیقه‌های ضبط شده این متهم، افزود: تعدادی از مال باختگان شناسايي و تحقیقات در خصوص سایر شکات ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه اگر افرادی در این خصوص شکایتی دارند می توانند به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند، از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پليس اطلاع دهند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba