امروز 11 خرداد 1399 (ه.ش) و 31 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38775
تاريخ انتشار :
02 آذر 1398 ساعت 18:59:31
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
آخرین مرحله کمک معیشتی دولت امشب واریز می‌شود/ثبت اعتراض از فردا

 

 

آخرین مرحله کمک معیشتی دولت امشب واریز می‌شود/ثبت اعتراض از فردا

آخرین مرحله از کمک معیشتی دولت امشب ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود و جاماندگان از دریافت این مبلغ از فردا می توانند اعتراض خود را از طریق سامانه #۶۳۶۹* ثبت کنند.

به گزارش نسیم صبا به نقل ازخبرنگار مهر، دولت پس از اعمال تغییرات در نرخ بنزین و افزایش ۲ هزار تومانی هر لیتر بنزین آزاد، با ارائه گزارشی اعلام کرد که در صدد جبران گرانی بنزین و پرداخت تمامی عواید حاصل از افزایش نرح این کالا به مردم است.

در این راستا اعلام شد که به جامعه هدفی ۶۰ میلیون نفری (۱۸ میلیون خانوار) شامل «مددجویان کمیته امداد، بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان، مستمری بگیران، معلمان، روستاییان و عشایر، کارگران، کارمندان و اقشار کم درآمد» هر ماه مبلغی بر اساس بعد خانوار واریز خواهد شد که بر این مبنا برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان در نظر گرفته شد.

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد که واریزی مربوط به آبان ماه در سه مرحله انجام خواهد شد که دوشنبه شب و چهارشنبه شب هفته گذشته مرحله نخست و دوم این طرح برای یک گروه حدود ۴۰ میلیون نفری واریز شد.

در ادامه نیز، مقرر شده شنبه شب (امشب) دوم آذرماه مرحله سوم واریز ها به حساب سرپرستان خانوار ۲۰ میلیون نفر باقیمانده واریز شود؛ با این حساب، مجموع دریافت کنندگان کمک معیشتی دولت به ۶۰ میلیون نفر خواهد رسید. 

براساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از واریز آخرین مرحله یعنی امشب، افرادی که موفق به دریافت این مبلغ نشده باشند، از فردا ( یکشنبه) می توانند اعتراض خود را با شماره گیری  #۶۳۶۹* و حتما با استفاده از خط تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است، ثبت کنند.

لازم به تاکید است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچ پیامکی برای افرادی که مشمول می‌شوند، ارسال نمی‌کند، بنابراین هر پیامکی که به خانوارها مبنی بر «شناسایی آنها به عنوان مشمول این طرح» ارسال شود، کلاهبرداری است. 

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba