امروز 2 آبان 1400 (ه.ش) و 24 اکتبر 2021 (م)
شماره مطلب :
38751
تاريخ انتشار :
25 آبان 1398 ساعت 08:39:13
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ترویج آثار شهدا و ایثارگران عرصه نظم و امنیت در دستور کار است

 انتظامی استان در دیدار رئیس و جمعی از کارکنان بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: در مجموعه انتظامی ارزش و احترام بسیار زیادی برای شهدا و ایثارگران قائل و در تلاش هستیم آثار و ارزش های شهدای عزیز را به نحو شایسته ترویج دهیم.

به گزارش نسیم صبا:رئیس و جمعی از کارکنان بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس با فرمانده انتظامی استان دیدار و در خصوص برخی موضوعات مرتبط با حوزه شهدا و ایثارگران مجموعه انتظامی گفتگو کردند.

در این دیدار رئیس بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس با اشاره به اجرای برنامه های متعدد در مناسبتهای مختلف ویژه بزرگداشت شهدا گفت: در این میان جا دارد نقش و جایگاه شهداء نیروی انتظامی خیلی والاتر و بیشتر از اکنون در مجامع مختلف بازنمایی و تبیین شود.

سرهنگ مهدوی فرد افزود: در این رابطه ضمن استقبال از برنامه های پلیس در حوزه تکریم و بزرگداشت شهدای انتظامی آمادگی کامل داریم تا شهدای عزیز عرصه نظم و امنیت در روندی بهتر و گسترده تر برای عموم مردم و جامعه بازنمائی شوند.

فرمانده انتظامی استان نیز با اشاره به انجام دیدارهای مستمر با خانواده شهدا از سوی مسولان انتظامی سراسر استان و اجرای برنامه های تکریم خانواده معظم شهدا در مناسبت های مختلف بیان داشت: مدتی قبل در هفته ناجا برنامه تجلیل از فرزندان خانواده شهدا در سطح مدارس را داشتیم و متوجه شدیم تعداد زیادی نوه شهید نیز داریم.

سردار ناظری افزود: در این میان باید گفت شهدای دفاع مقدس به سبب گذشت زمان برای نسل امروز به اسوه های ماندگار عرصه جهاد تبدیل شده اند و شهدای عرصه نظم و امنیت نیز در کنار این ویژگی ،تازگی نیز دارند و شایسته است بهتر به مردم شناسانده شوند.

سردار ناظری گفت: در راستای تکریم این عزیزان جلسات ارتباط مستقیم مسولان انتظامی استان با خانواده شهدا را در دفتر فرمانده انتظامی برگزار می کنیم.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تولیدات و مستندات ارزشمند توسط معاونت اجتماعی درباره شهدای پلیس بیان داشت: در کنار سایر اقدامات و خدمات در نظر داریم با همکاری بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس آثار مکتوب و مستند مربوط به شهدای عرصه نظم و امنیت را تدوین و ارائه کنیم.

سردار ناظری همچنین با ذکر نام و یاد شهید کافی گفت: این شهید عزیز یکی از شهدای شاخص مجموعه انتظامی است که حدود یک هفته قبل از شهادتش طی یک عملیات آزادی گرو در شهرستان سیرجان، در نهایت رشادت و شجاعت جوانی را از چنگال آدم ربایان مسلح به سلامت نجات داد و مدتی بعد از این واقعه به خیل شهدا پیوست.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba