امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
38725
تاريخ انتشار :
14 آبان 1398 ساعت 14:21:53
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
اعضای فراکسیون گردشگری مجلس به کرمان می آیند
 

 

اعضای فراکسیون گردشگری مجلس به کرمان می آیند

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان از سفر اعضای فراکسیون گردشگری مجلس به کرمان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش نسیم صبا: فریدون فعالی دوشنبه شب در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان با اشاره به اینکه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در آیند نزدیک وارد کرمان می شوند که با فعالان اقتصادی استان هم دیدار خواهند داشت، اظهار کرد: تلاش داریم به هر شکل ممکن بتوانیم ظرفیت های گردشگری استان را معرفی کنیم لذا در همین راستا باید از همه ظرفیت ها در کشور استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه ورود این فراکسیون به صورت گروهی برای اولین بار در استان اتفاق می افتد، اظهار داشت: تبدیل شدن فراکسیون گردشگری به کمیسیون یکی از مباحثی است که در حال پیگیری است.

فعالی با بیان این مطلب که وزیر میراث فرهنگی بسیار نظر مثبتی در خصوص استان کرمان دارد که همه اینها می تواند اتفاقات خوبی را در استان رقم بزند، ادامه داد: صدا و سیما، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، فرودگاه، میراث فرهنگی، جامعه هتل داران، اتاق بازرگانی، خانه مطبوعات به عنوان کمیته برای برنامه ریزی حضور فراکسیون گردشگری در استان معرفی می شوند.

وی با اشاره به ظرفیت سازی محیط استان کرمان، افزود: باید ظرفیت بافت تاریخی استان را بالا ببریم و برای این امر باید پروژه ها تعریف بشود و بخش دیگر بازاریابی و تبلیغات است که متأسفانه در این زمینه کم کاری شده است و منابع مالی کافی در این زمینه اختصاص داده نشده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه جزو استان های هدف گردشگری در کشور نیستیم لذا در این زمینه باید تلاش همه جانبه ای در استان انجام بدهیم، اظهار کرد: باید شرایط برای سرمایه گذار بخش گردشگری تسهیل شود تا موجب رونق هرچه بیشتر گردشگری در استان شود.

وی ادامه داد: میانگین اشغال هتل هایمان در استان الان ۳۵ درصد است که امید داریم در سال آینده به ۴۵ درصد افزایش پیدا کند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba