امروز 12 خرداد 1399 (ه.ش) و 1 ژوئن 2020 (م)
شماره مطلب :
38704
تاريخ انتشار :
11 آبان 1398 ساعت 14:13:58
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
قدردانی از شهردار کرمان برای همکاری در برگزاری کنگره پیامبر اعظم

 

 

قدردانی از شهردار کرمان برای همکاری در برگزاری کنگره پیامبر اعظم

 شهردار کرمان به عنوان «عضو شورای هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان کرمان» منصوب شد.

به گزارش نسیم صبا:صبح امروز شورای فرهنگ عمومی و شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان با حضور رئیس ستاد عالی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، امام جمعه کرمان، استاندار، شهردار و جمعی از مدیران نهادها و ارگان های مختلف شهر و استان کرمان برگزار شد .

در این نشست ضمن تشکر از شهردار کرمان به دلیل حمایت و همکاری برای برگزاری سومین کنگره پیامبر اعظم (ص)، طی حکمی سید مهران عالم زاده به عنوان «عضو شورای هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان کرمان» منصوب شد .

در این حکم صادر شده از سوی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور خطاب به شهردار کرمان آمده است: «به استناد ماده ۱۱ اساسنامه مصوبه جلسه ۸۰۷ مورخ ۱۸/۱۲/۹۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان کرمان» منصوب می شوید .

جدیت و تلاش جنابعالی در هماهنگی و هم افزایی بین اعضای شورا و تحقق هرچه سریع تر وظایف شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، موثر خواهد بود.

امید است با استعانت از خداوند متعال در عرصه اجرای گام دوم انقلاب، با بهره گیری از ظرفیت های آن استان، موفق و موید باشید».

در این مراسم سید مهران عالم زاده شهردار کرمان حکم خود را از دست حجت الاسلام ارزانی رئیس ستاد عالی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور دریافت کرد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba