امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
38681
تاريخ انتشار :
15 مهر 1398 ساعت 19:37:00
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سران طوايف در تامين امنيت همکاري موثري دارند
 
-فرمانده انتظامي رودبارجنوب نقش و همکاري سران طوايف در ايجاد امنيت پايدار با نيروهاي نظامي و انتظامي را مهم و حائز اهميت دانست. 
به گزارش نسیم صبا:سرهنگ"رضا فيروزبخت" در نشست تعاملي با سران طوايف رودبارجنوب همزمان با سومين روز از هفته ناجا اظهار کرد: وحدت، برادري، تعامل و همکاري مردم بويژه سران طوايف با نيروهاي مسلح نقش مهمي در امنيت پايدار منطقه دارد.
وي مشارکت مردم در امور مختلف را منجر به نتايج مثبت دانست و افزود: هر جا مردم پاي کار باشند موفقيت دو چندان است و در مقوله امنيت نيز مردم نقشي اساسي دارند که بايد مثل گذشته با همکاري و تعامل با نيروهاي نظامي و انتظامي و امنيتي اين مهم را محقق کنند.
سرهنگ فیروز بخت با اشاره به ظرفيت هاي ديني و اعتقادي مردم تاکيد کرد: بهره گيري از اين ظرفيت ها سد محکمي در مقابل تهاجم فرهنگي دشمن است.
سرهنگ فيروزبخت يادآور شد: در موضوعات اجتماعي نقش سران طوايف از اهميت ويژه برخوردار است و لازم است در اين زمينه پيشگام باشند.
فرمانده انتظامی رودبار جنوب در پایان نقش نيروهاي مسلح در تامين امنيت يادآور شد و گفت: امروز نيروهاي مسلح در اوج اقتدار در کشور مشغول خدمت هستند و همگان قدر نعمت امنيت را بدانند چرا که اين مهم زمينه براي ساير فعاليت ها اجتماعی، اقتصادی و... را فراهم کرده است.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba