امروز 6 خرداد 1399 (ه.ش) و 26 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38655
تاريخ انتشار :
07 شهريور 1398 ساعت 09:53:54
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور رئیس اتاق کرمان افتتاح شد
 
هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور رئیس اتاق کرمان، فرماندار کرمان ,شهردارو برخی مسئولان استانی در محل سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی جنوب شرقافتتاح شد.
 
 
 
به گزارش نسیم صبا: این نمایشگاه با حضور تعداد زیادی شرکت ودرفضایی به وسعت 8 هزارمترمربع دایر شده است.
 لازم به ذکر است این نمایشگاهدر تاریخ 5الی 8 شهریور ماه د ر محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان آغاز بکار کرد وفعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم آمدن, در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند. با امید به اینکه بتوانیم در نمایشگاه امسال میزبان شما بوده فرصت‌های تجاریارزشمندی را برای شما خلق نماییم.
 
 
به مناسبت برگزاری هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در محل برگزاری نمایشگاه سالن  باستانی پاریزی مصاحبه ای  با مهندس رضا محکم مدیر مجموعه دکوراسیون داخلی کاط وعضوسازمان نظام مهندسی ساختمان
 
   رضا محکم با اشاره به رشته تحصیلی خود گفت: با توجه به نیاز روز افزون فضای کار های عمرانی و پروژه های ساخت به مهندسین متخصص و سرآمد و خلاق در زمینه های مختلف ، امکان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در اکثر دانشگاه های کشور وجود دارد.
وی افزود:حضور چشم گیر جامعه مهندسین با اندیشه های تخصصی و افکار خلاق همواره شرایطی را بوجود آورده تا جایگاه در خور توجهی برای آن ها در عرصه مدیریت های کلان و مدیریت های شهری تعریف شود.
 
مدیر این مجموعه  ادامه داد: رمز موفقیت من درخودشناسی هست. شاید این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد که مگر داشتن تخصص و موارد دیگر مهم نیست. قطعا مهم هست اما ما می خواهیم به رضایت درونی برسیم و گرنه با داشتن تخصص می توانید کاری انجام دهید که اصلا رضایت نداشته باشید. پس تخصص را برای مراحل بعد حتما لازم داریم.
وی اضافه کرد:من اول خودم را شناختم بعد تخصصم را وبه این باور رسیدم من میتوانم فرد موفقی باشم وطی این سالها سعی کردم موفق باشم.
مهندس رضا محکم تصریح کرد: اگر شما به عشق کارتان صبح زود از خواب برمی خیزید و روز تعطیل برای شما معنی ندارد، یعنی شما به آن کار علاقه دارید. بنابراین برای موفقیت شغلی لازم هست که در آن کار علاقه و استعداد هم داشته باشیم.
 
 
 
 
محل برگزاری:بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ، روبه روی شهرک صنعتی خضرا نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان
سالن باستانی پاریزی شرکت کاط
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba