امروز 6 مهر 1399 (ه.ش) و 27 سپتامبر 2020 (م)
شماره مطلب :
38654
تاريخ انتشار :
07 شهريور 1398 ساعت 09:42:55
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت در کرمان
 

 

برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت در کرمان

 فرمانده انتظامی استان کرمان از برخورد جدی و قانونی با مخلان نظم و امنیت در این استان خبر داد.

به گزارش نسیم صبا: سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه همایش یک روزه ویژه کارکنان پلیس آگاهی سراسر استان و تجسس فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به وظایف مهم پلیس آگاهی بیان داشت: یکی از اولویت‌های ناجا در سال رونق تولید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبارزه با قاچاق کالا و قاچاقچیان است.

وی با اشاره به این که کرمان مسیر ترانزیت است افزود: هدف از برپایی این همایش، همفکری و ارزیابی عملکرد پلیس طی پنج ماهه ابتدای سالجاری و تدبیر و برنامه‌ریزی برای مبارزه با قاچاق کالا و به خصوص باندهای سازمان یافته است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قرارگاه مقابله با سرقت در زمینه پیشگیری و پیگیری جرائم به ویژه سرقت همیشه فعال است.

سردار ناظری اظهار داشت: تمامی کارکنان پلیس آگاهی در شناسایی و برخورد با سارقان باید با عزم بیشتری فعالیت و برای مقابله با این افراد تلاش کنند.

وی یادآور شد: برای مقابله با سرقت‌ها باید برنامه‌های جدی‌تر را تدوین کنیم لذا با توجه به موضوعات استان برای شناسایی و برخورد با سرقت‌های مسلحانه، خشن و سرقت‌های خرد که موجب آزار مردم شده‌اند با پشتیبانی دستگاه قضایی تلاش کنیم.

سردار ناظری به جرائم خشن در استان اشاره کرد و افزود: در راستای کاهش جرائم خشن همچون قتل و آدم ربایی باید برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم در حالیکه برخی از این جرائم توسط گروه‌ها و افرادی که از استان ما تردد دارند مرتکب می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمان ابراز داشت: نقش اصلی در پیشگیری از وقوع جرم و در حفاظت از اموالشان بر عهده مردم می‌باشد لذا به مردم قول می‌دهیم در راستای  کنترل و مقابله با سرقت‌ها برخورد محکم‌تری با همکاری سازمان‌های ذیربط داشته باشیم و با مخلان نظم و انضباط و امنیت برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba