امروز 6 خرداد 1399 (ه.ش) و 26 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38644
تاريخ انتشار :
06 شهريور 1398 ساعت 10:57:47
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان تشکیل شود
 

 

سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان تشکیل شود

نماینده مردم کرمان و راور پیشنهاد تشکیل سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان را برای پیگیری مسائل مرتبط با این حوزه و توسعه فعالیت‌های انها را داد.

به گزارش نسیم صبا: محمدرضا پورابراهیمی در همایش بانوان کارآفرین استان کرمان  به نقش بانوان در جامعه و مسائل اقتصادی و کارآفرینی عنوان کرد: 40 درصد شرکت های فعال ما در عرصه علم و فناوری و پارک های علم و فناوری، بانوان هستند و این جای خوشحالی دارد و نویدبخش حرکت های جدیدی است.

وی بیان کرد: نیروهای جوان ما با یک فضای نه چندان بزرگ می توانند به شبکه های ارتباطی متصل شده و فرآیند کسب و کاری را ایجاد کنند که برای ما ارزشمند است و انتفاع برای جامعه را هم به همراه دارند.

پورابراهیمی افزود: اقتصاد دیجیتال ادبیات جدیدی در حوزه اقتصادی باز کرده است که با حضور نیروهای جوان و خلاق و تحصیل کرده زمینه را فراهم کرده از این حوزه وارد شوند به ویژه بانوان که حضور در شرایط سخت کارخانه و ... برای آنها دشوارتر است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: از مباحث ما در حوزه کارآفرینی این است که بخشی از خدمات به صورت الکترونیکی عرضه کنیم.

وی تامین مالی، بیمه و مالیات را سه مشکل اساسی کارآفرینان و فعالان اقتصادی عنوان کرد و گفت: صدور مجوز، تامین مالی، بیمه تامین اجتماعی، مالیات از دغدغه های حوزه کسب و کارها و کارافرینی ها است.

پورابراهیمی پیشنهاد تشکیل سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان را داد و ابراز داشت: از طریق این سندیکای تحصصی می توان مطالبات بانوان کارآفرین را به شکل منسجم‌تری دنبال کرد و نشست ها را با دستگاه های تخصصی جهت رفع مشکلات برگزار کنیم، ضمن اینکه فرایند توسعه فعالیت ها را می توان در این سندیکا دید.

وی افزود: اعتقاد من بر این است که ایجاد اشتغال برای جوانان از ساخت مسجد ثواب بیشتری دارد، چون جوانی که بیکار باشد هزاران اسیب را برای او به همراه دارد، ریشه کنی بیکاری از بسیاری اسیب ها جلوگیری می کند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba