امروز 6 خرداد 1399 (ه.ش) و 26 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38638
تاريخ انتشار :
03 شهريور 1398 ساعت 20:59:02
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ویژه برنامه های فرهنگی ویژه محرم و صفر در شهر کرمان اجرا می شود

 

 

ویژه برنامه های فرهنگی ویژه محرم و صفر در شهر کرمان اجرا می شود

 

به گزارش نسیم صبا: سید مهران عالم زاده عصر یکشنبه در نشست عمومی شورای شهر کرمان ضمن تبریک به اعضای هیئت رئیسه جدید شورای شهر با ورود به سال سوم فعالیت این دوره از شورا و همچنین تبریک هفته دولت به هیئت دولت به خصوص استاندار کرمان، گفت: از زمان حضور فدایی در استانداری کرمان و نگاه  کارشناسانه، همیشه در کنار ما در شهرداری بوده و ضمن همدلی و همراهی همیشگی، هیچ موضوعی به شهرداری تحمیل نکردند.

عالم زاده در ادامه از اعضای شورا به دلیل حضور و حمایت از جشنواره تابستانه شهرداری تشکر و قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه در ایام عید تا عید (از عید قربان تا عید غدیر) برنامه ها و جشن های متعددی  برگزار شد که در شب پایانی بیش از هشت هزار نفر حضور داشتند، گفت: برای ایام محرم و صفر نیز برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده است.

شهردار کرمان از افتتاح پارک محله صنعتی در چهارشنبه هفته جاری خبر داد و افزود: این افتتاحیه با جشن و برنامه های شاد همراه خواهد بود.

عالم زاده در پاسخ به صحبت های منصور ایرانمنش در خصوص پارکینگ ها، گفت: پارکینگ برخی جاها انتخاب شده و برخی جاها باید تملک کنیم و سیاست ما بر آن است که به جای زمان بر شدن پارکینگ طبقاتی می توان به صورت هم کف اجرا کرد.

وی در خصوص اجرای پروژه میدان شهدا (مشتاق) گفت: پروژه مشتاق قریب هشت میلیارد بدهی داشت ولی یک دروازه که به سمت زریسف بود را تکمیل کردیم و پس از آن پیمانکار کار را تعطیل کرد .

شهرداری کرمان با بیان اینکه نظر کارشناسانه این کار کاملا  اشتباه بوده است و ادامه  اشتباه  کار اشتباهی است، افزود: به جای ادامه این پروژه اشتباه بهتر است هزینه آن صرف احیای میدان مشتاق شود.

 وی اضافه کرد: یک بدنه گران و بی دلیل اجرا کردیم و از نظر کارشناسان این کار اشتباه بوده است و به جای هزینه ادامه کار بهتر است میزان هزینه صرف پیاده راه کردن میدان ارگ شود که اگر شورا دستور بدهد اجرا می کنیم.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba