امروز 5 خرداد 1399 (ه.ش) و 25 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38609
تاريخ انتشار :
06 مرداد 1398 ساعت 20:40:44
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
لزوم ایجاد مثلث طلایی گردشگری در استان کرمان
 
- رئیس کمیسیون گردشگری و اصناف شورای شهر کرمان گفت: ما می‌توانیم از ظرفیت‌های سایر استان‌ها استفاده کنیم و پیشنهاد می‌کنم از مثلث گردشگری طلایی در کرمان بهره‌مند شویم.
 
به گزارش نسیم صبا: سید محمدرضا میرحسینی  در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان بیان داشت: معتقدم که باید اداره میراث فرهنگی پیگیری کند تا یک سند جامع برای گردشگری استان داشته باشیم؛ این بحث در همه جلسات گفته می‌شود اما هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نمی‌شود.
 
وی افزود: متأسفانه استان کرمان به خاطر فاصله زیاد از مرکز و گران بودن حمل و نقل هوایی و مشکل در حمل و نقل ریلی که دارد باید ساماندهی شود لذا این موضوع قطعاً در ورود توریسم به استان اثرگذار است.
 
رئیس کمیسیون گردشگری و اصناف شورای شهر کرمان گفت: ما می‌توانیم از ظرفیت‌های سایر استان‌ها استفاده کنیم لذا پیشنهاد می‌کنم از مثلث گردشگری طلایی بهره‌مند شویم و در این رابطه از ظرفیت‌ها ساحلی استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان و کویر کرمان استفاده کنیم.
 
میرحسینی با بیان اینکه کویر ما بهترین نقطه گردشگری است، یادآور شد: استان کرمان قابلیت گردشگری بسیاری دارد کرمان استانی چهار فصل است لذا پیشنهاد دادیم تا هفته گردشگری در کرمان برگزار شود.
 
وی گفت: در راستای رونق گردشگری و خدمات دهی ما نیاز به آموزش بیشتر داریم همانطور که شهرداری کرمان برای رانندگان تاکسی در فرودگاه‌ها آموزشی برای رانندگان تاکسی گذاشت باید در رستوران‌ها و خانه‌های بوم‌گردی نیز افراد را آموزش دهیم.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba