امروز 5 خرداد 1399 (ه.ش) و 25 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38608
تاريخ انتشار :
06 مرداد 1398 ساعت 20:39:16
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تعامل پلیس و فرمانداري تضميني براي امنيت پايدار در جامعه
 
 به گزارش نسیم صبا: فرماندار رودبارجنوب در دیدار فرمانده انتظامي این شهرستان از تلاش شبانه روزي کارکنان انتظامي رودبارجنوب  در برقراري امنيت قدرداني کرد.
قانعی فر در ادامه با اشاره به رويكرد جامعه محوري پليس گفت: ضرورت دارد جهت پيشگيري از بروز جرائم به سراغ علل و ريشه هاي بروز آن ها رفت كه پليس با درك اين مهم اقدامات گسترده اي در راستاي پيشگيري از جرائم و همچنين آسيب هاي اجتماعي انجام داده است.
وي با تاكيد بر ضرورت مشاركت مردم در برقراري نظم و امنيت اجتماعي، افزود:در حوزه تعاملي پليس و مردم، نظم و امنيت مطلوب و پايدار بدون مشاركت جدي و مسئوليت پذيري آحاد جامعه، محقق نخواهد شد و اين مهم جزء با تلاش و اقدامات مجموعه ناجا و تعامل ساير دستگاههاي مرتبط  ميسر نخواهد شد.
قانعي فر  تصريح کرد: مردم و مسئولان خوشبختانه هميشه قدردان پليس هستند و آرامش کنوني، حاصل مجاهدت هاي اين عزيزان مي باشد.
فرمانده انتظامي رودبار جنوب نیز در اين ديدار گفت: امروزه پليس نقش اساسي در بحث کاهش آسيب هاي اجتماعي دارد که با اتخاذ رويكرد علمي و كارآمد، همواره بر آن است تا با برنامه ريزي مناسب، نسبت به پيشگيري از جرايم اقدام کند و بستر لازم را براي توسعه پايدار به بهترين شكل فراهم سازد.
سرهنگ فيروزبخت بر ضرورت تعامل و همكاري دستگاه هاي فرهنگي و اجتماعي در كاهش جرائم و آسيب ها تأكيد كرد و افزود:  نقش مشارکت همگاني ادارات در پيشگيري از جرائم درجامعه انکارناپذير است و مشارکت و تعامل سازمان ها با پليس نقش تعيين کننده اي در کاهش جرايم و آسيب ها دارد.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba