امروز 5 خرداد 1399 (ه.ش) و 25 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38600
تاريخ انتشار :
26 تير 1398 ساعت 21:44:35
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
رئیس سازمان بسیج: لزوم نوآوری در برنامه‌های بسیج/ الگویی که به پیروزی سوریه منتج شد

 

 

لزوم نوآوری در برنامه‌های بسیج/ الگویی که به پیروزی سوریه منتج شد

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین برلزوم نوآوری و خلاقیت در برنامه‌های بسیج به منظور پاسخ به ضروریات جامعه و دستیابی به اهداف عالیه انقلاب تاکید کرد.

به گزارش نسیم صبا: سردار غلامرضا سلیمانی ظهر چهارشنبه در جمع فرماندهان پایگاه‌های بسیج استان اردبیل با اشاره به چهلیمن سالگرد شکل گیری بسیج طی امسال اضافه کرد: باید از تجربه چهل سال گذشته برای تدوین برنامه‌های نوآورانه و خلاق در راستای دستیابی به بالاترین اهداف استفاده کرد.

وی خواستار خلاقیت و ابتکار در برنامه‌های اجرایی بسیج شد و ادامه داد: طی این مدت بسیج از تمام ظرفیت برای پیشبرد اهداف عالیه انقلاب استفاده نکرده و توان صد در صدی خود را به نمایش نگذاشته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید برای پاسخ به نیازهای کشور اشکالات را رفع و با تمام توان و با استفاده از نوآوری و خلاقیت از ظرفیت‌های موجود بهره ببریم، تصریح کرد: بسیج امروز مسئولیت سنگینی بر عهده دارد لذا باید با بهره گیری از تجربیات ۴۰ سال گذشته و با الگوگیری از دستاوردها و مقاومت‌ها بتواند ضمن عمل به مسئولیت خود به نیازهای نظام پاسخ گوید.

وی تکامل و رشد بسیج و اعتلای این نیروی عظیم مردمی را در سایه کیفی‌سازی و عمق بخشی برنامه‌ها دانست و در این خصوص برضرورت توجه به بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد.

سلیمانی عظمت و قدرت بسیج را متذکر شد و افزود: بسیج به چنان نیرویی تبدیل شده که امروز به الگوی نیروهای خارج از مرز ایران مبدل گشته و به عنوان بزرگترین تشکیلات مردمی دنیا شناخته می‌شود.

وی با اشاره به توسعه بسیج به عنوان یک نهاد انقلابی مردمی در خارج از مرزها بیان داشت: امروز بسیج در همه عرصه‌ها تبدیل به یک الگوی جدید در کشورهای دنیا شده است.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به حوادث سوریه و تاثیرگیری از بسیج مردمی ایران در شکل دهی نیروهای مردمی یادآور شد: زمانی که فقط ۱۹ درصد از خاک سوریه در دست دولت بود بسیج مردمی سوریه با الگو قرار دادن بسیج انقلاب اسلامی ایران نیرویی را شکل داد که توانست دشمن را عقب رانده حصر سوریه را بشکند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba