امروز 5 بهمن 1398 (ه.ش) و 25 ژانويه 2020 (م)
شماره مطلب :
38595
تاريخ انتشار :
26 تير 1398 ساعت 21:27:05
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
اشتغال بازنشستگان صنعت و معدن کرمان را با مشکل مواجه کرده است
 
 به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان یکی از بزرگترین مشکلات این سازمان کهولت سنی و نیروهای بازنشسته هستند و نیاز به جذب نیروی جدید و کارآمد در سازمان وجود دارد.
 
به گزارش نسیم صبا: مهدی حسینی نژاد روز چهارشنبه در نشست استاندار کرمان با اعضای شورای اسلامی شهر انار افزود: از سال ۹۳ تاکنون ۸۰ نیروی این سازمان بازنشسته شده اند و دولت اجازه جذب نیروی جدید را نداده است.
 
وی اظهار داشت: برای انتقال نیرو به تمام دستگاه های اجرایی فراخوان داده شده تا یک فرد واجد شرایط اهل انار برای اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان انتخاب شود و تا رفع این مشکل، مسائل صنعت و معدن و تجارت انار از طریق رفسنجان پیگیری شود.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: ۲۸۰ معدن شن و ماسه در استان کرمان وجود دارد و اختیار تصمیم گیری برای معادن شن و ماسه شهرستان ها به فرمانداران واگذار شده است.
 
وی ادامه داد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان آمادگی کمک برای توسعه معادن ماسه بادی و شن و ماسه توسط شهرداری انار را دارد.
 
محمدمهدی بلوردی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در این نشست گفت: فضای سبز برای اجرای طرح گردشگری در اختیار شهرداری انار قرار می گیرد
 
فرماندار انار نیز در این نشست با بیان اینکه اعتبارات خرید ماشین آلات مناسب آتش نشانی با وجود پیگیری ها تامین نشده است گفت: اعتبار خرید این ماشین آلات از محل اعتبارات مدیریت بحران استان کرمان پرداخت شود.
 
علی زهرودی افزود: آتش نشانی انار علاوه بر فضای شهری، محور ارتباطی مهریز - انار را نیز پوشش می دهد.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba