امروز 9 بهمن 1398 (ه.ش) و 29 ژانويه 2020 (م)
شماره مطلب :
38594
تاريخ انتشار :
26 تير 1398 ساعت 21:20:20
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
دیدار فرمانده ارتش با فرمانده انتظامی استان

 فرمانده و جمعی از افسران ارشد قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با فرمانده انتظامی استان دیدار کردند.

به گزارش نسیم صبا: امیر"معمارباشی"و جمعی از افسران ارشد قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با فرمانده انتظامی استان دیدار کردند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرمانده انتظامی استان گفت: همواره شاهد تلاش سبزپوشان نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت هستیم و به این عزیزان خداقوت عرض می کنیم.

امیر"مهدی معمارباشی" افزود: امنیت نعمت ارزشمندی است که توسط یگان های نظامی و امنیتی از مرزها و فراتر از مرزهای میهن عزیزمان تامین و در عرصه درون کشور به نهادهای پرتلاشی همچون نیروی انتظامی سپرده می شود.

وی تصریح کرد: بحمدالله با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و سایر رده های نظامی و امنیتی هم اکنون از وضعیت امنیتی مطلوبی در سطح کشور و استان برخوردار هستیم و در این رابطه مجموعه ارتش نیز جهت هرگونه تعامل و همکاری با مجموعه انتظامی آمادگی کامل دارد.  

فرمانده انتظامی استان نیز در این نشست ضمن قدردانی از تعامل و همکاری خوب مجموعه ارتش با پلیس گفت: تعامل و همراهی این مجموعه پرتوان با پلیس همراستا با گسترش ماموریت های مختلف در حال توسعه است و جای قدردانی دارد.

سردار"عبدالرضا ناظری"افزود:  در این میان یکی از ظرفیت های خوبی که در مجموعه پلیس برای ارائه به سایر نهادها وجود دارد برگزاری جلسات آموزشی در خصوص آسیب های اجتماعی، فضای مجازی و دیگر موضوعات است که لازم می دانیم کارکنان و خانواده بزرگ نیروهای مسلح هم به خوبی از این آموزش ها بهره مند شوند.

وی ادامه داد: بدون تردید در شرایط وقوع بحران یا دیگر موارد خاص، اولین سنگر نیروهای مسلح هستند که بحمدالله همواره با تعامل و هم افزائی در کنار یکدیگر مشغول خدمت می باشند.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر حفظ آمادگی در همه زمینه ها تصریح کرد: یکی از نمودهای نمایش آمادگی و توان عملیاتی نیروهای مسلح خدمات رسانی به مردم سیل زده کشور بود که قطعا بدون مشارکت نیروهای خدوم مسلح جمهوری اسلامی در مواجهه با این بحران با مشکل روبرو می شدیم.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba