امروز 9 بهمن 1398 (ه.ش) و 29 ژانويه 2020 (م)
شماره مطلب :
38527
تاريخ انتشار :
02 اسفند 1397 ساعت 08:14:54
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
کارخانه روکش لاستیک در راور احداث می شود

 

به گزارش نسیم صبا: محمدرضا پورابراهیمی از طرح جدید در حوزه احداث کارخانه روکش لاستیک خبر داد و افزود: با پیگیری های صورت گرفته تفاهم نامه چهار جانبه ای با اتاق بازرگانی، فرمانداری راور و سرمایه گذار بخش خصوصی امضا کرده ایم که در راور عملیاتی کنیم.
وی از اشتغال یکهزار نفری غیرمستقیم و تعداد 400 نفر کارگر به طور مستقیم طی دو فاز در این طرح خبرداد و گفت: 100 میلیارد تومان سرمایه گذاری در آن پیش بینی شده که فازهای توسعه ای نیز برای آن می توان دید.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی همچنین به توجیه اقتصادی بالای این طرح اشاره و عنوان کرد: این طرح در برنامه زمانبندی دو ساله دیده شده که در شهرک صنعتی راور ایجاد می‌ شود.
پورابراهیمی اظهار داشت: زمین مورد نیاز برای این طرح 50 هزار متر در فاز اول و 50 هزار متر برای طرح توسعه فاز دوم است.
وی جلوگیری از خروج یک میلیارد دلار ارز از کشور در سال را حاصل این طرح دانست و عنوان کرد: هزینه پروژه با احتساب سرمایه در گردش 100 میلیارد تومان است که فقط 5 میلیارد یورو هزینه خرید ماشین آلات و تکنولوژی از کشور ایتالیا می شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرارداد خرید زمین از سوی سرمایه گذار با شرکت شهرک ها (شهرک صنعتی راور) منعقد و قسط اول نیز پرداخت شده است.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba