امروز 5 خرداد 1399 (ه.ش) و 25 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38509
تاريخ انتشار :
20 بهمن 1397 ساعت 16:27:06
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
دعوت برای خلق حماسه حضور در فجر چهلم
 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای یوم الله ۲۲ بهمن را نقطه اوج وحدت و بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت ۴ دهه از انقلاب اسلامی اعلام کرد.
به گزارش نسیم صبا: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای یوم الله ۲۲ بهمن را نقطه اوج وحدت و بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت ۴ دهه از انقلاب اسلامی اعلام و با دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی روز دوشنبه خاطر نشان کرد: راهپیمایی باشکوه چهلمین ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
 
متن ­ «اطـلاعیـۀ سـراسـری فراخـوان و دعـوت عمـومـی برای خلـق حمـاسـه حضـور در فـجــر چهلـم انـقلاب اسـلامـی» به این شرح است:
 
«بســم الله الـرحـمن الـرحیـم»
 
یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است.
 
حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
 
اینک در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در سالی که با عنوان «حمایـت از کالای ایرانی» نامگذاری شده همچون سنوات قبل سیمای شهر‌ها و روستا‌ها در ســراســر کشور شاهد برپایی اجتماع عظیم و میلیونی مردم و برپایی، راهپـیمایی «یـوم‌الله ۲۲ بهمـن» است که به صورت یـکپارچـه و همـزمان، در بیـش از هزار شــهر، شــهرســتان و بیــش از ۱۰ هــزار روسـتا در سـراســر کشـور و در تـهـران با سـخنرانـی ریـاســت محتــرم جمهــوری برگزار می‌شود.
 
روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که همزمان با خیابان‌های تـهـران و مسـیر‌های دوازده‌گـانه منتهی به میـدان بـزرگ آزادی، میادین اصلی و مسـیر‌های اعـلام‌شـده تـمامی شـهر‌ها، مردم گرانقدر ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن، قـوم و نـژادی همه یک صدا «استقلال
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba