امروز 5 خرداد 1399 (ه.ش) و 25 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38499
تاريخ انتشار :
18 بهمن 1397 ساعت 18:29:17
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
شریعتمداری: 12.8 هزار میلیارد تومان به تسهیلات اشتغال روستایی اضافه شد

 

به گزارش نسیم صبا ازایرنا «محمد شریعتمداری» روز پنجشنبه در هفدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آذربایجان غربی افزود: این رقم معادل 750 میلیون دلار اختصاص یافته از صندوق توسعه ملی است که به ارز نیمایی تبدیل شده و با همکاری بانک های عامل پرداخت می شود. 
وی همچنین با تاکید بر اینکه طی سال جاری با اجرای طرح های اشتغال 609 هزار اشتغال خالص در کشور ایجاد شده است، ابراز امیدواری کرد که این رقم بیش از پیش افزایش یابد. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به آذربایجان غربی طی روز جاری نیز استفاده از ظرفیت تعاونی های مرزنشینی در واردات کالا به کشور را مورد تاکید قرار داد و گفت: برای تسهیل این روند، تصمیم های خوبی در دولت اخذ شده است.
شریعتمداری اضافه کرد: میزان معافیت های واردات کالا از طریق مرزنشینان و تعاونی های مرزنشینی افزایش یافت و با توجه به شرایط اقتصادی موجود، از ظرفیت این تعاونی ها بیش از پیش در راستای بهبود وضع اقتصادی کشور استفاده خواهد شد. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی میراث باارزش امام خمینی (ره) برای مردم است، اضافه کرد: ما باید قدر این میراث را بدانیم و بر آن شکرگذار باشیم. 
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی عامل سربلندی و سرافرازی ایران است و استقلال، آزادی و پیشرفت کشور را مرهون این انقلاب هستیم. 
شریعتمداری با اشاره به اینکه ملت ایران دفاع جانانه خود از نظام را در 22 بهمن سال جاری نشان خواهند داد، افزود: البته نقص و اشتباه هایی نیز در مدیریت کشور در عرصه های مختلف وجود دارد که ما مسوولان باید در این خصوص پاسخگو باشیم و نباید آن را به پای انقلاب نوشت. 
وی با تاکید بر اینکه باید مردم را محرم خود بدانیم و شفافیت در اقدامات را در دستور کار خود قرار دهیم، گفت: با وجود کاستی ها، انقلاب اسلامی موجب پیشرفت کشور در 40 سال گذشته شده و پیشرفت اقتصادی طبق ضریب های مختلف بین المللی مشهود است. 
شریعتمداری بیان کرد: بهبود ضریب دینی، کاهش فاصله طبقه دهم با یکم، سه برابر شدن پوشش بیمه های اجتماعی، چهار برابر شدن پوشش بیمه های درمانی و رشد جایگاه اقتصادی ایران از رتبه 26 به 18 از جمله دستاوردهای نظام اسلامی است. 
به گزارش ایرنا هفدهمین کارگروه اشتغال آذربایجان غربی صبح امروز با حضور «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba