امروز 1 شهريور 1398 (ه.ش) و 23 اوت 2019 (م)
شماره مطلب :
38463
تاريخ انتشار :
11 بهمن 1397 ساعت 10:18:18
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
طرح های انتظامی پایداری امنیت را به همراه دارد
جانشین فرمانده انتظامي استان در حاشيه آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کرمان، دستاورد اجراي اینگونه طرح ها را پایداری نظم وامنيت جامعه عنوان کرد. 
به گزارش نسیم صبا:سرهنگ"ناصر فرشید"در حاشیه آغاز این طرح اظهار داشت: ارتقاء سطح امنيت و ایجاد محیط ایمن و عاری از مجرمان مهمترین هدف پلیس است که در سایه تلاش، برنامه ‌ريزي و اجراي طرح هاي پاکسازي می توان به آن رسید.
وی افزود: طرح کنونی پاکسازی شهرستان کرمان نیز با همین هدف آغاز و در جهت ارتقاء امنیت این شهرستان از طریق پاکسازی نقاط جرم خیز از لوث وجود مجرمان و در نهایت ایجاد امنیت پایدار در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفته است.
سرهنگ فرشید در ادامه تصریح کرد: کارکرد دیگری که اجرای اینگونه طرح ها دارد ایجاد رعب و وحشت در دل مجرمان است که خود عاملی در جهت بهبود نظم و امنیت شهرستان خواهد بود از اینرو فواید اجرای اینگونه طرح ها صرفاً انتظامی نیست بلکه پیشگیرانه و اجتماعی نیز هست.
جانشین فرمانده انتظامی استان افزود: کوشش کارکنان در کنار اجرای طرح ها براي دستگیری مجرمان و ايجاد امنيت پایدار، براي سازمان یک سرمايه اجتماعي به وجود می آورد که تعامل پليس با شهروندان و آحاد جامعه را گسترش خواهد داد.
سرهنگ فرشید تأکید کرد: ثمره این تعامل زماني نمایان مي شود که بدانیم مردم حتی با ديدن پليس هم احساس آرامش مي کنند و می دانند که با وجود پلیس امنیت شهرشان تأمین و محیط برای زندگی خوب و آرام فراهم است.
جانشین فرمانده انتظامي استان در پایان با اشاره به استمرار این طرح ها تا پایان سال و اهمیت استفاده از اشرافیت اطلاعاتی و توان پلیسی بیان داشت: در این طرح ها، مأموران با اشرافیت اطلاعاتی و همچنین توان پلیسی خود با اقتدار بیش از پیش در راستای برخورد با مجرمان و اخلالگران نظم و امنيت جامعه وارد عمل شده و در اين مسير از هيچ کوششي دريغ نمی کنند تا ان شاء الله نتایج خوبی حاصل شود.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba