امروز 5 بهمن 1398 (ه.ش) و 25 ژانويه 2020 (م)
شماره مطلب :
38403
تاريخ انتشار :
05 بهمن 1397 ساعت 21:22:40
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تامین نیازهای عاطفی فرزندان باید همطراز مایحتاج مالی آنان قرار گیرد

  به گزارش نسیم صبا: سرهنگ"جعفر غضنفری"در جمع اولیاء و مربیان دبیرستان زینبیه این شهرستان افزود: بسياري از نوجوانان در شرايطي وارد فضاي مجازي و استفاده از فناوري‌هاي هوشمند مي‌شوند که هنوز شناخت زيادي نسبت به درياي اطلاعات موجود در اينترنت ندارند.

وي افزود: عمده ابزار دشمن در جنگ نرم گسترش شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي با مضامین آلوده و انحرافی است كه نابودی خانواده ها، جوانان و نوجوانان را نشانه گرفته است.

سرهنگ غضنفری گفت: جوانان و دانش‌آموزانی که در فضاي مجازي فعالیت بیش از حد دارند علاوه برتضعیف اخلاق و روابط عادی و اجتماعی، باعث ایجاد شخصیت مجازی در وجود آنها می شود از اینرو تامین نیازهای عاطفی فرزندان باید همراه با تامین سایر نیازهای مادی مدنظر والدین قرار گیرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر در پایان اظهارداشت: بی تردید ریشه بسیاری از آسیب‌های وارده در فضای مجازی در شرایط کنونی ناشی از ناآگاهی و نداشتن سواد رسانه‌ای از سوی کاربران است که در این زمینه می توان با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سطح مدارس، دستگاه‌های دولتی‌، مراکز عمومی و ... در راستای ارتقاء سواد رسانه ای شهروندان گام های مفید و موثری را برداشت.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba