امروز 5 خرداد 1398 (ه.ش) و 26 مه 2019 (م)
شماره مطلب :
38354
تاريخ انتشار :
13 مهر 1397 ساعت 19:04:21
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
درآمد واریزی ثبت اسناد کرمان به خزانه افزایش یافت

 

به گزارش نسیم صبا:رضا طالبی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از واریز 111 میلیارد و 83 میلیون ریال درآمد واریزی به خزانه استان طی6مدت یاد شده خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال قبل درآمد واریزی این اداره کل به خزانه استان 48 میلیارد و 572 میلیون ریال بوده است. 
وی ادامه داد: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در هر روز کاری به طور متوسط میزان 740میلیون و 556 هزار ریال درآمد به حساب خزانه استان واریز می کند. 
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان تصریح کرد: بر اساس ماده 17 قانون جامع حدنگار (کاداستر) و ماده 19 آئین نامه قانون مقرر شده 100 درصد درآمد ناشی از انجام تکالیف مقرر در قانون از جمله انتقالات، تعهدات، معاملات، تجمیع، افراز، تفکیک و پاسخ به استعلامات ثبتی و تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای و غیره برای تأمین هزینه های جاری و عمرانی ناشی از اجرای قانون با ایجاد ردیف خاص به سازمان ثبت اختصاص ‌یابد. 
طالبی زاده افزود: این مهم تاکنون محقق نشده و در صورت عدم تخصیص منابع مالی مورد نیاز، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قادر به انجام تکالیف مقرر در قانون جامع حدنگار در مهلت زمانی پنج ساله نخواهد بود. 

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba