امروز 30 فروردين 1398 (ه.ش) و 19 آوريل 2019 (م)
شماره مطلب :
38303
تاريخ انتشار :
28 مرداد 1397 ساعت 09:43:47
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
جزئیات جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی؛ هدف از طرح سوال از رئیس جمهور کاهش تنش‌ها و ایجاد انسجام است

 

 

هدف از طرح سوال از رئیس جمهور کاهش تنش‌ها و ایجاد انسجام است

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:طرح سؤال از رئیس جمهور برای کاهش تنش ها، ایجاد اتحاد و انسجام بیشتر، پاسخ به ابهامات و حل مشکلات مردم است.

به گزارش نسیم صبا: سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی در خصوص جلسه روز گذشته این فراکسیون درباره سوال از رئیس جمهور، اظهارداشت: در ابتدای جلسه حاجی بابایی رئیس فراکسیون موضوع جلسه را تشریح کرد و گفت که جلسه سؤال از رئیس جمهور باید مدیریت شود تا هم سؤالات اساسی با منطق ولی مستدل مطرح شود و رئیس جمهور هم باید به مسائل و مشکلات اساسی پاسخ دهد.

وی گفت: هدف از طرح سوال هم کاهش تنش ها، ایجاد اتحاد و انسجام بیشتر، پاسخ به ابهامات و در نهایت کمک به حل مشکلات مردم است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی افزود: در ادامه جلسه ساداتی نژاد، ابطحی، شکری، شهریاری، قاضی پور، نقوی حسنی، چنارانی، فرهنگی، زاهدی، عدل هاشمی، کوهکن، دهمرده، عباسی، پورمختار، امیری فراهانی، مصری و گلمرادی اظهارنظر کردند.

نقوی حسینی تصریح کرد: جمع بندی این جلسه این بود که سؤال از رئیس جمهور باید به یک فرصت برای نظام تبدیل شود و به حل مشکلات کشور کمک کند، بنابراین باید سؤالات مبتنی بر آمار و ارقام و اطلاعات دقیق باشد به نحوی که کرامت مجلس و دولت حفظ شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مورد استیضاح وزرا نیز تأکید شد که مسئله اصلی کشور، مسئله اقتصادی است و باید وزرای اقتصادی محور استیضاح باشند تا مشکلی از مشکلات مردم حل شود.

مهر

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba