امروز 30 فروردين 1398 (ه.ش) و 19 آوريل 2019 (م)
شماره مطلب :
38278
تاريخ انتشار :
18 مرداد 1397 ساعت 09:15:35
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تبریک مدیران ومسولین ادارات ودستگاههای اجرایی به خبرنگارسایت نسیم صبا

 

 
به گزارش نسیم صبا:رییس کل دادگستری استان کرمان:خبرنگاران مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش آفرین ترین اقشار جامعه.از خبرنگاران شاید بتوان به  عنوان مخلص ترین ، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی، جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کرد.
 
موحد رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بر حسب ضرورت های اجتناب ناپذیر نقش کلیدی رسانه‌ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست همچنین در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه های مختلف نقش خبرنگاران قابل توجه است.
 
 
 
 وی افزود : ۱۷ مردادماه روز خبرنگار با عظمت شهادت عجین شده است که نشان دهنده این است که حسن نیت به جامعه، اخلاص و فداکاری اساس و پایه ی خبرنگاری است و اصول اخلاقی حرفه روزنامه نگاری مقرر می‌دارد که روزنامه نگاران در هرمرحله و مقامی که باشند باید به خیر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند.
 
 
 
این مقام قضایی گفت :در دوره‌ای که خبرنگاری یکی از ارکان آگاهی بخش و نقش آفرین در ساختار دهی و مهندسی فرهنگی، اجتماعی و فرهنگ عمومی در جامعه قلمداد می شود تجلیل و تبیین جایگاه خبرنگار ضروری است .
 
وی اظهار داشت : از خبرنگاران شاید بتوان به عنوان مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی ،جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کردو به عبارتی می‌توان گفت که مجاهدت و تلاش مخلصانه رسانه‌ها دیده شده است.
 
 
 
 رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به همه خبرنگاران اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان گفت :  از همراهی توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت های دادگستری استان کرمان قدردانی نموده و امید است در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی بر اساس آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید.
 
 
 
................................................................
 
 
پیام تبریک مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار
 
 
 
 
رضا طالبی زاده با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران ، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی استان تبریک گفت.
 
 
 
متن پیام تبریک مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است:
 
بسم رب المطلعین و الصدیقین
 
هفدهم مردادماه به مناسب سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهور اسلامی (ایرنا)، به عنوان روز بزرگداشت خبرنگار نامگذاری شده است، این روز فرصتی است تا از تلاش و زحمات خبرنگاران و تمام کسانی که دستی در تهیه خبر دارند قدردانی شود، این روز یادآور کسانی است که از جوهر جان خویش برای آشکار شدن حقیقت مایه گذاشتند و به همین بهانه یاد و خاطره تمامی شهیدان خبرنگار را هم گرامی می‌داریم.
 
اینجانب روز خبرنگار، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران و خبرنگاران، عکاسان، سردبیران و مدیران مسئول و صاحبان امتیاز رسانه ها که صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور هستند و خصوصاً خبرنگاران پر تلاش استان کرمان تبریک گفته و برای آن مجاهدان بی ادعاء آرزوی سرافرازی، تداوم فعالیت و توفیق را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.
 
 
 
 
 
..................................................
 
  بدون شک اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران و روزنامه نگاران چشم بینا، زبان صادق و گویای مردم در عرصه اجتماع و تحولات سیاسی و بین‌المللی هستند که در شرایط کنونی جهان رسالتی بسیار خطیر و ارزشمند بالاخص در عرصه مقابله با جنگ رسانه ای دشمنان و بیگانگان به عهده دارند و نقش اصحاب رسانه در آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و اطلاع رسانی بی بدلیل و ارزشمند است.
 
  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ضمن عرض تبریک به مناسبت 17مرداد روز خبرنگار و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهادت خبرنگار شهید (( محمود صارمی )) و دیگر شهدای عرصه خبر و رسانه از زحمات و تلاش های ارزشمند جنابعالی و تعامل مثبت و سازنده با شورا و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی و همچنین بزرگداشت ایام ا... انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر نموده وتوفیق روز افزونتان را در خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba