امروز 24 مهر 1397 (ه.ش) و 16 اکتبر 2018 (م)
شماره مطلب :
38254
تاريخ انتشار :
27 تير 1397 ساعت 17:41:23
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
مردم کرمان برای حذف متکدیان حرفه ای از سطح شهر همکاری کنند
 

 

مردم کرمان برای حذف متکدیان حرفه ای از سطح شهر همکاری کنند

 فرماندار کرمان با اشاره به حضور متکدیان در معابر شهر کرمان گفت: در کنار اقدامات مسئولان مردم نیز باید همراهی کنند تا شرایط برای حضور این افراد در معابر فراهم نشود.

به گزارش نسیم صبا:علی بابایی در گفتگو با مهر اظهارداشت: تا زمانی که فردی در خیابان به متکدیان حرفه ای کمک کند زمینه برای حضور این افراد در خیابانها مهیا است، بسیاری از این افراد از استان های دیگر و حتی از کشورهای مجاور به استان کرمان می آیند.

وی تصریح کرد: ما در سال گذشته و سال جاری برنامه ریزی ویژه ای برای همراهی سازمان های مردم نهاد و دستگاه های دولتی برای جمع آوری متکدیان و ساماندهای آن ها انجام داده ایم اما این اقدامات فقط زمانی جواب می دهد که مردم به این افراد کمک نکنند و کمک های مردمی به سمت دستگاه های حمایتی موجود هدایت شود تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

بابایی بیان کرد: از سوی دیگر همه دستگاههای دولتی نیز باید برای ساماندهی این افراد همکاری داشته باشند تا حلقه ساماندهی این افراد تکمیل شود.

وی گفت: در سال جاری جلسه های متعددی برای مقابله با پدیده تکدی گری برگزار شده است و سعی می کنیم این فرهنگ را در جامعه نیز ایجاد کنیم تا با کنترل احساسات خود اجازه سوء استفاده عده ای سود جو را ندهند.

وی بیان کرد: با سازمان فنی و حرفه ای برای توانمند کردن و آموزشهای حرفه های مختلف به این افراد هماهنگی شده است.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba