امروز 24 مهر 1397 (ه.ش) و 16 اکتبر 2018 (م)
شماره مطلب :
38253
تاريخ انتشار :
27 تير 1397 ساعت 17:36:42
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
طرح های عمرانی باید پس از کارشناسی دقیق اجرا شود
 

 

طرح های عمرانی باید پس از کارشناسی دقیق اجرا شود

 شهردار کرمان با اشاره به وجود برخی از طرح های عمرانی نیمه تمام گفت: برخی از این طرح ها باید با کارشناسی دقیق تر کلید زده و اجرا می شد.

به گزارش نسیم صبا:سید مهران عالم زاده در گفتگو با مهر اظهارداشت: شهرداری کرمان با توجه به اعتبارات مالی که در اختیار دارد تمام سعی خود را برای بهره برداری از طرح های نیمه تمام شهر کرمان به کار بسته است و هدف اول ما نیز اتمام این طرح های نیمه تمام می باشد.

وی گفت: با پیگیری های مجدانه نیروهای شهرداری سعی داریم در کوتاه ترین زمان ممکن این طرح ها را به سرانجام برسانیم اما آنچه که باید همیشه در طرح های عمرانی مد نظر باشد این است که یک طرح ابتدا باید به صورت کامل کارشناسی شود تا تاثیر مثبتی در مولفه های شهری از جمله ترافیک داشته باشد.

عالم زاده بیان کرد: باید از پتانسیل های شهر کرمان مانند بافت تاریخی و اماکن گردشگری که دارد در راستای توسعه اقتصادی شهر و جذب گردشگران داخلی استفاده بیشتر شود.

وی یکی از مهمترین مولفه های توسعه هر شهر را همراهی مردم به خصوص در پرداخت عوارض شهری دانست و بیان کرد: از مردم می خواهیم برای همکاری با شهرداری برای توسعه طرح های عمرانی و توسعه شهر عوارض خود را به موقع پرداخت کنند و در حفظ و نگهداری اماکن و امکانات شهری کوشا باشند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba