امروز 1 ارديبهشت 1398 (ه.ش) و 21 آوريل 2019 (م)
شماره مطلب :
38244
تاريخ انتشار :
06 خرداد 1397 ساعت 11:28:53
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
بیش از۷۱ درصد از زندانیان استان کرمان متاهل و دارای سه فرزند

 
به گزارش نسیم صبا:یدالله موحد عصر شنبه در مراسم بزرگداشت روز ملی نسیم مهر که به مناسبت حمایت از خانواده‌های زندانیان، در شهرستان بردسیر با حضور اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کل کشور و جمعی از مسئولان برگزار شد، گفت: انجمن حمایت از زندانیان در سال ۹۶ بالغ بر دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در زمینه‌های مختلف به خانواده‌های زندانیان کمک کرده است.
 
وی افزود: این کمک‌ها در زمینه‌های مختلف تحصیلی، بهداشت و درمان، جهیزیه، ایجاد شغل و دیگر حوزه‌ها بوده است.
 
رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان داشت: کمک‌های صورت گرفته باعث شد تا از برخی انحرافات و مشکلات خانواده‌های زندانیان جلوگیری شود.
 
موحد با اشاره به اهدا کارخانه گلاب و آب آشامیدنی توسط دو خیر به انجمن حمایت از زندانیان یادآور شد: با اهدای کارخانه میلیاردی، درآمدهای انجمن حمایت از زندانیان افزایش پیدا کرده و با این کار خانواده‌های بیشتری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
 
وی گفت: ۷۱ درصد از زندانیان استان کرمان متاهل و دارای دو یا سه فرزند هستند که ۶۰ درصد آنها دچار بحران اقتصادی و فرهنگی هستند که منجر به گسست بنیان خانواده‌ها می‌شود.
 
موحد یادآور شد: زندان برای تامین امنیت و عدالت کیفری یک داروی تلخ است اما این دارو پیامدها و عواقب بسیار تلخی را به دنبال دارد که اگر مدیریت نشود خودش به یک درد بزرگتر که از انحرافات اولیه که فرد به واسطه آن به زندان افتاده بدتر می‌شود.
 
امام جمعه بردسیر در مراسم اهدا کارخانه گلاب گیری بردسیر به انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان گفت: بزرگ ترین خیرجهان اسلام حضرت خدیجه بود گفت: ایشان هرچه داشت در خدمت اسلام وپیامبر گرامی اسلام گذاشت.
 
وی افزود: برای محقق ساختن اهداف عالیه پیامبر گرامی اسلام وی به عنوان اولین خیر جهان اسلام مطرح است.
 
حجت الاسلام طارم تصریح کرد: ما در زیارت جامعه می گوئیم معدن خیر شما امامان هستید وهمه شما خیرین به امامان واولیا الهی اقتدا کرده اید.
 
وی ماه رمضان را فرصت پرغنیمتی برای خیر رسانی ذکر کرد وگفت: پیامبر اسلام فرمود: برای پرودگار شما نسیم های رحمتی وجود دارد خودتان را در معرض این نسیم ها قرار دهید.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba