امروز 1 ارديبهشت 1398 (ه.ش) و 21 آوريل 2019 (م)
شماره مطلب :
38205
تاريخ انتشار :
08 ارديبهشت 1397 ساعت 10:12:15
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ارائه گزارش سازمان سنجش درباره ساماندهی سهمیه های کنکور

رباره ساماندهی سهمیه های کنکور

ابراهیم خدایی

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: گزارش این سازمان در رابطه با سهمیه های کلی آزمون های سراسری به کارگروه ساماندهی سهمیه های کنکور در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد.

به گزارش نسیم صبا:ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت ساماندهی سهمیه های کنکور گفت: در رابطه با ساماندهی سهمیه های کنکور دو بحث مطرح است، یک بحث ساماندهی تمام سهمیه ها است که کارگروهی در شورای عالی انقلاب فرهنگی آن را پیگیری می کند.

وی افزود: تا کنون این کارگروه چند جلسه نیز برگزار کرده و دستگاه‌های ذی ربط از جمله سازمان سنجش آموزش کشور گزارش درخواستی را به این کارگروه ارائه داده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: همچنین در یک مقطعی هم گزارش کارگروه در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد، در مجموع می توان گفت، این کارگروه کار خود را انجام می دهد تا پیشنهاد نهایی را آماده سازی کند و همکاران شورای عالی انقلاب فرهنگی می توانند وضعیت آخر آن را توضیح دهند.

وی افزود: بحث دیگر در رابطه با سهمیه ها، اصلاح ماده ۹۰ برنامه ششم توسعه است که در خصوص سهمیه ایثارگران چند جلسه در کمیسیون آموزش مطرح شد و با توجه به بحث هایی که هست در صحن مجلس مطرح خواهد شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba