امروز 3 فروردين 1398 (ه.ش) و 23 مارس 2019 (م)
شماره مطلب :
37995
تاريخ انتشار :
30 دي 1396 ساعت 15:16:06
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
لزوم برگشت اتباع بیگانه به کشورشان
 
 
نماینده مردم زرند و کوهبنان و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه های خدماتی اتباع بیگانه از جمله بخش آموزشی و بهداشت و درمان برما تحمیل شده است.

به گزارش نسیم صبا:نماینده مردم زرند و کوهبنان و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه های خدماتی اتباع بیگانه از جمله بخش آموزشی و بهداشت و درمان برما تحمیل شده است.
 
حسین امیری خامکانی روز پنجشنبه در نشست با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ما حس انسان دوستانه را درک میکنیم اما مدت هاست که از جنگ افغانستان می گذرد و باید دستگاه های مربوطه در این بخش ورود کنند تا اتباع خارجه مقیم در ایران به کشور خود برگردند.
 
وی اظهار کرد: کشور در زمینه ایجاد اشتغال مشکل دارد و حتی بخشی از اتفاقات اخیر نیز مربوط به بیکاری است.
 
امیری با بیان اینکه آمار شفاف و دقیقی از اتباع بیگانه در شهرستان زرند وجود ندارد گفت: باید به هر روشی که شده در ابتدا یک آمار دقیق و شفاف در این بخش داشته باشیم.
 
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: سرانه هزینه های خدماتی از جمله بخش آموزشی و درمانی برای اتباع بیگانه و حتی آنهایی که مجاز هستند در نظر گرفته نمی شود و این امر بر اقتصاد شهرستان زرند فشار آورده است.
 
وی ابراز کرد: هزینه های خدماتی اتباع بیگانه بر ما تحمیل شده است.
 
 
وی با بیان اینکه ابتدا خود شهرستان باید برای شفاف سازی آمار و سرانه خدماتی اتباع بیگانه راهکار داشته باشد گفت: اشغال اتباع بیگانه در شهرستان زرند موضوع مهمی است و باید اولویت اشتغال به نیروهای ایرانی‌ و بومی داده شود.
 
حدود 200 هزار تبعه بیگانه غیرمجاز و 100 هزار اتباع بیگانه مجاز در استان کرمان حضور دارند.
 
هفت شهر شمال استان کرمان ترافیک حضور اتباع بیگانه را دارد و 16 شهرستان این استان برای حضور اتباع بیگانه، ممنوعه اعلام شده است.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba