امروز 4 مهر 1397 (ه.ش) و 26 سپتامبر 2018 (م)
شماره مطلب :
37932
تاريخ انتشار :
18 دي 1396 ساعت 10:10:45
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
كشف محموله سنگين در كرمان
 
فرمانده انتظامي استان از كشف بيش از نيم تن مواد مخدر دردو عمليات جداگانه پليس كرمان خبر داد. 
به گزارش نسیم صبا:سردار "رضا بني اسدي فر"،گفت: پليس كرمان با اشرافيت كامل اطلاعاتي و كنترل مبادي استان، طي24 ساعت گذشته موفق شد در دو عمليات جداگانه 614كيلوگرم مواد مخدر را كشف کند.
فرمانده انتظامي استان درتشريح عمليات نخست گفت: ماموران انتظامي پاسگاه سيرچ شهر كرمان ازانتقال مقاديري مواد مخدر توسط يك دستگاه خودروي سواري آگاه شدند و با اقدام به موقع وبرقراري ايست وبازرسي، خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسي از آن 511 كيلو گرم ترياک را کشف كردند.
وي در تشريح عمليات كشف مواد مخدر در شهرستان نرماشير گفت:ماموران پليس مواد مخدر اين شهرستان هنگام كنترل خودروهاي عبوري در يكي از محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه كاميون مشكوك شده و ضمن متوقف كردن خودرو در بازرسي از آن تعداد96بطري حاوي ترياك به وزن103کيلو و 690گرم كشف و2 نفر قاچاقچي در اين زمينه دستگيرشدند .
سردار بني اسدي فر ضمن بيان اينكه قاچاقچيان قصد انتقال اين محموله ها را به استان هاي مركزي كشور داشتند افزود: در اين رابطه614 كيلو و690گرم ترياك كشف،  3 متهم دستگير و 2 دستگاه خودرو توقيف و تحويل مراجع قضايي شدند.
فرمانده انتظامي استان در پايان خاطر نشان كرد: اقدامات نيروي انتظامي تنها به برخورد با سوداگران مرگ خلاصه نمي شود بلكه بحث پيشگيري از اعتياد از طريق آگاهسازي و تنوير افکار عمومي نيز به طور جدي  در دستور كار پليس قرار داردگفت: اصلي ترين ماموريت پليس مبارزه با حمل، نگهداري ، قاچاق و فروش مواد مخدر و جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي مرتبط با آن است
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba